Sukcesy na zakończenie sezonu Ostrołęka Cycling Team

Maria Kamińska zajęła czwarte miejsce w klasyfikacji generalnej Max i drugie miejsce w klasyfikacji Mini. Fot. J. Czaplicki
Zawodnicy Ostrołęka Cycling Team zakończyli starty w sezonie 2011 finałowym etapem Poland Bike Marathon w Legionowie.

Drużyna w składzie: Maria Kamińska, Agnieszka Mażewska, Wojciech Bukowski, Wiesław Kamiński, Piotr Nabiałek, Wiesław Podeszwa i Grzegorz Ziemak rywalizowała na dystansie 44 km. W swojej kategorii wygrał Wiesław Kamiński, a Maria Kamińska tym razem była druga, mimo że na trasie miała poważną kraksę i na metę dojechała lekko poobijana.

W klasyfikacji generalnej po wszystkich etapach najlepsze wyniki w swoich kategoriach zajęli: dystans Max: Wiesław Kamiński - drugie miejsce (zdobywając 4192 punkty, zabrakło 7 punktów do pełnego sukcesu), Wiesław Podeszwa - czwarte miejsce, Maria Kamińska - czwarte miejsce, Agnieszka Mażewska - piąte miejsce

Maria Kamińska dodatkowo punktowała na dystansie Mini i w generalce zdobyła drugie miejsce. W klasyfikacji drużynowej OCT sklasyfikowane zostało na ósmym miejscu na 51 kluby biorące udział w zawodach.