Sukcesy młodych tancerzy z Ostrołęki [ZDJĘCIA]

red
Z trzema medalami wrócili ostrołęccy tancerze z Turnieju Tańca Towarzyskiego dla dzieci i młodzieży Flexi Dance 2017, który odbył się w Warszawie.

Młodzi tancerze reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy Atria, działający przy Klubie Lokator OSM wywalczyli 3 medale.

W kategorii wiekowej 8-9 lat, w klasie tanecznej H, para Krzyś Pabich i Łucja Sakowska wywalczyła 1. Miejsce; Jaś Śniadach i Oliwia Mróz uplasowali się natomiast na 2. miejscu.

Pierwszy udany start w wyższej kategorii wiekowej zaliczyl Alan Świderek i Klaudia Mróz, którzy w kategorii wiekowej 10-11 lat, klasa H również wywalczyli 2. miejsce.

Trenerką wszystkich par jest Katarzyna Orlicka.