Sukces młodych ostrołęckich pływaczek w V Międzynarodowych Mistrzostwach Warmii i Mazur o Puchar Prezydenta Olsztyna, 4-5.12.2021

OPRAC.:
Beata Modzelewska
4-5 grudnia 2021 roku zawodniczki UKS Piątka Ostrołęka - Zuzanna Zecer, Oliwia Charewicz oraz Natalia Skórzewska wystartowały w V Międzynarodowych Mistrzostwach Warmii i Mazur o Puchar Prezydenta Olsztyna w pływaniu. Do dwudniowych zawodów zgłosiło się ponad 730 zawodniczek i zawodników reprezentujących 41 klubów.

Zuzanna Zecer zdobyła dwa medale złote na 100 m stylem dowolnym z czasem 1:21,86 oraz na 50 m stylem motylkowym z czasem 38,78 i jeden medal srebrny na 50 m stylem dowolnym z czasem 37,70 W klasyfikacji końcowej rocznika 2012 Zuzia zajęła pierwsze miejsce, uzyskując 704 punkty w trzech startach.

Oliwia zajęła piąte miejsce na 200 m stylem dowolnym z czasem 2:21,42 szóste miejsce na 100 m stylem dowolnym z czasem 1:04,10 dziewiąte miejsce na 50 m stylem dowolnym z czasem 29,43 ósme miejsce na 400 m stylem dowolnym z czasem 5:06,02 oraz jedenaste miejsce na 50 m stylem motylkowym z czasem 32,88 Oliwia we wszystkich startach ustanowiła rekordy życiowe.

Natalia wystartowała w dwóch konkurencjach na 100 m stylem dowolnym oraz 100 m stylem klasycznym, zajmując odpowiednio 24 i 18 miejsce. W dwóch startach ustanowiła rekordy życiowe.