Sukces karateków OKKK w Pucharze Polski. Zobacz zdjęcia

Podopieczni sensei Wiesława Orzoła z trofeami
Podopieczni sensei Wiesława Orzoła z trofeami OSTROŁĘCKI KKK
Świetny występ zanotowali reprezentanci Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin w zawodach Pucharu Polski, które odbyły się w Gdańsku.

Podopieczni sensei Wiesława Orzoła powrócili z imprezy z sześcioma medalami. Na najwyższym stopniu podium stanął Aleksander Krajanowski, który po raz kolejny udowodnił, że jest najlepszym zawodnikiem w kata w kraju. W gronie juniorów zawodnik OKKK wywalczył przed dwoma tygodniami również złoty medal Pucharu Europy. Udanie w zawodach rywalizowali także pozostali podopieczni sensei Wiesława Orzoła.

Srebrny medal wywalczyła młodziczka Dominika Pyskło, która rywalizowała w kategorii -50 kg. Brązowe medale w zawodach wywalczyli: młodzik Michał Wiśniewski w kat. -65 kg, juniorzy Kamil Patra w kat. -70 kg i Krzysztof Czerkas w kat. -65 kg oraz senior Michał Zysk w kat. -75 kg.

W Pucharze Polski startowali również senior Mateusz Parzych i młodzik Norbert Duszak, ale przegrali walki o wejście do strefy medalowej i zakończyli udział w imprezie na miejscach 5-8. Drużynowo Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin uplasował się na czwartej lokacie.
– Bardzo się cieszymy z faktu, że tak dobrym wynikiem kończymy zmagania w 2015 roku w wyjazdowych turniejach – podkreśla sensei Wiesława Orzoła. – Do rywalizacji w zawodach Pucharu Polski przystąpiło ośmiu naszych reprezentantów, a aż sześciu uplasowało się na podium. To efekt bardzo ciężkiej pracy na treningach, który zaprocentował w kolejnej imprezie rangi mistrzowskiej.

Dla Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin obecny sezon był niezwykle udany. Największe sukcesy przypomnimy w kolejnych wydaniach "Tygodnika Ostrołęckiego" i w naszym portalu.