Stracona szansa na zwycięstwo. Punkt Korony Ostrołęka [WIDEO,ZDJĘCIA]

Korona Ostrołęka do 94. minuty meczu z Kasztelanem Sierpc prowadziła 1:0 i była o krok od wywalczenia trzech punktów. Niestety, podopieczni Marcina Truszkowskiego musieli się punktami podzielić. Wszystko po rzucie karnym dla gości niemal w ostatniej akcji meczu.

Zaczęło się fantastycznie, bo już w 12. minucie Paweł Dzbeński dał prowadzenie Koronie Ostrołęka. Przewagę udało się utrzymywać niemal przez cały mecz, choć w drugiej połowie drużyna Kasztelana rzuciła wszystkie siły do walki o zwycięstwo. Pewnie w bramce spisywał się jednak Andrzej Łyziński.

Bezradny był za to w 94. minucie. Za zagranie ręką w polu karnym sędzia podyktował "jedenastkę" dla gości. Na bramkę zamienił ją Daniel Mitura. Goście rzutem na taśmę uratowali jeden punkt, a w Ostrołęce - oprócz jednego "oczka" - został także spory niedosyt. Ten mecz był zdecydowanie do wygrania.

Korona Ostrołęka - Kasztelan Sierpc 1:1 (1:0)
Bramki: 12. Dzbeński - 90+4. Mitura

Korona: Łyziński - Kowalczyk, D. Jastrzębski, Górski, Borkowski, Strzeżysz, Kraska (47. Gąska), Dzbeński (84. Skorupka), Macioch (53. Słowik), Dzwonkowski (87. Laska), Staszczuk (87. Muchin).