Stomil Olsztyn 2 - 2 Puszcza Niepołomice

1 1 połowa

Puszcza Niepołomice

2

2 1 połowa

• Koniec spotkania! Stomil remisuje z Puszczą 2:2! Dla gospodarzy strzelali Śledź i Tanczyk, a dla Puszczy Czarny i Drzazga. Dziękujemy za uwagę!

• GOL! Stomil doprowadza do wyrównania! Piękna bramka Tanczyka z dystansu w samo okienko!

• Niecelny strzał głową Bucholca.

• Ostatnia zmiana w Puszczy. Zszedł Drzazga, wszedł Ryndak.

• Żółty kartonik ogląda Orłowski.

• Zmiana w Stomilu. Zszedł Śledź, wszedł Mętlicki.

• Kolejny rzut wolny dla Puszczy. Tym razem piłka ląduję w rękach Skiby.

• Rzut wolny dla Puszczy. Żytek uderzył wysoko nad bramką!

• Żółty kartonik obejrzał Kuban.

• Świetna interwencja Mleczko po strzale Śledzia! Zrobiło się groźnie w polu karnym Puszczy! Napastnik Stomilu szuka drugiego gola!

• Strzał z dystansu oddał Stefanik. Piłka przeleciała obok bramki Skiby.

• Zmiana w Puszczy. Zszedł Tomalski, wszedł Orłowski.

• Żółta kartka dla Stawarczyka.

• Będziemy mieć rzut wolny dla Stomilu z około 16. metra. Koledzy zostawili piłkę Pawłowi Głowackiemu, ale ten trafił prosto w mur.

• Żółtą kartką ukarany Kun.

• Będziemy mieć dłuższą przerwę w grze. Na murawie leży dwóch piłkarzy Puszczy. Znów potrzebne będą nosze.

• Zmiana w Stomilu. Boisko opuścił Piotr Głowacki, na murawę wszedł Wołodymyr Tanczyk.

• Rzut wolny dla Stomilu za kolejny faul na Kunie. Lech wrzuca w pole karne, ale radzą sobie goście.

• Fatalne rozegranie stałego fragmentu gry przez Piotra Głowackiego. Od bramki grę wznowi Mleczko.

• Rzut wolny dla Stomilu za faul na Kunie.

• Mieliśmy przerwę w grze. Ucierpiał Furtak.

• Tym razem piłka odbiła się od słupka po strzale jednego z piłkarzy Puszczy!

• Aut dla Stomilu na wysokości pola karnego Puszczy. Piłka trafiła do Kuna, a po jego strzale odbiła się od poprzeczki!

• Furtak zablokował strzał jednego z zawodników Stomilu. Gospodarze mają jeszcze aut.

• Lech uderzył z dystansu. Niecelnie.

• Wracamy na drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Puszcza prowadzi ze Stomilem 2:1. Gole dla gości strzelili Czarny i Drzazga, a bramkę kontaktową dla gospodarzy zdobył Śledź po fatalnym błędzie jednego z obrońców Puszczy. Do Olsztyna zapraszamy za kwadrans na drugą część spotkania.

• Arbiter doliczył 2 minuty.

• Dobra piłka do Kubana, jednak piłkarz Stomilu uderzył zdecydowanie za mocno.

• GOL! Stomil zdobywa bramkę kontaktową! Fatalny błąd obrońcy Puszczy wykorzystuje Śledź!

• Arbiter odgwizdał faul Śledzia w ataku i przyznał rzut wolny gościom.

• Zbyt mocne dośrodkowanie Kuna w pole karne. Przechwycili zawodnicy Puszczy.

• Strzał z około 16. metra chciał oddać Lech, ale został zablokowany.

• Dobre rozegranie rzutu rożnego przez gospodarzy. Jeden z piłkarzy oddał strzał głową, jednak zbyt lekko i prosto w Mleczko.

• Uwakwe na wiwat wybił piłkę z własnego pola karnego. Rzut rożny dla Stomilu.

• Zawodnicy Stomilu chyba chcą dziś wejść z piłką do bramki. Tym razem akcja Kun-Bucholc skończyła się podobnie, jak ta Śledzia. Gra gospodarzy nie podoba się ich kibicom...

• Dobra akcja Stomilu i mogło być groźnie w polu karnym Mleczko, ale... Śledź zgubił piłkę.

• Żytek oddał strzał z dystansu, mając w zamiarze przelobowanie Skiby, jednak piłka przeleciała nad poprzeczką.

• GOL! Puszcza podwyższa prowadzenie z sprawą Drzazgi! Mamy już 2:0!

• Aut dla Puszczy na wysokości pola karnego Stomilu. W szesnastkę wrzucał Mikołajczyk, ale po raz kolejny czujnie wybił Trojak.

• Rzut wolny dla Stomilu. W pole karne dośrodkowywał Piotr Głowacki. Piłkę bez problemów łapie Mleczko.

• Mamy przymusową zmianę. Strzelec gola Czarny został zniesiony na noszach do karetki. Na boisko w jego miejsce wszedł Stępień.

• W polu karnym Stomilu upadł jeden z piłkarzy Puszczy. Arbiter przerwał grę i pozwolił wejść na murawę lekarzowi. Będzie konieczna zmiana...

• Za nami kwadrans gry. Musimy przyznać, że oprócz bardzo szybko strzelonego gola przez Michała Czarnego, niewiele dzieje się na boisku.

• Rzut wolny dla Puszczy. Piłka poszybowała w pole karne gospodarzy, jednak tam znów czujnie wybił ją Trojak.

• Powalczyli teraz piłkarze Stomilu przy linii bocznej i... wywalczyli aut na wysokości pola karnego Puszczy.

• GOL! Puszcza szybko obejmuje prowadzenie! Bramkę zdobył Czarny!

• Trojak wybija piłkę zagraną z rzutu rożnego przez zawodników Puszczy. Stomil ruszył z kontratakiem, a na uderzenie zdecydował się Piotr Głowacki. Futbolówka przeszła jeszcze po nodze obrońcy gości. Korner dla Stomilu.

• Trojak faulował Mikołajczyka w środku pola. Mieliśmy krótką przerwę w grze. Puszcza wznawia z rzutu wolnego.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Składy obu drużyn na dzisiejsze spotkanie.

• Mecz poprowadzi Sylwester Rasmus z Torunia. Pierwszy gwizdek arbitra o godz. 15:30.

• Rywal Stomilu zajmuje ósmą lokatę i do tej pory zgromadził 19 punktów. Jeszcze przed przerwą na reprezentację Puszcza mierzyła się z Bruk-Bet Termaliką w Niecieczy, z którą zremisowała 2:2.

• Przed zatonięciem w otchłań drugiej ligi olsztynian będzie starał się ratować Piotr Zajączkowski. Nowy trener stoi przed arcytrudnym zadaniem. Ostatni raz jego piłkarze cieszyli się z wygranej 22 września, ale od tego czasu nie zdobyli choćby punktu. Przegrali zarówno z Wartą Poznań, jak i GKS-em Katowice przed własną publicznością, a wcześniej na wyjeździe z Chrobrym Głogów. Trzy porażki z rzędu i to na dodatek do zera sprawiły, że o dobrą frekwencję w sobotnie popołudnie może być bardzo ciężko.

• Witamy w relacji LIVE z meczu 15. kolejki Fortuna 1 Ligi, w którym Stomil Olsztyn podejmie Puszczę Niepołomice.