Stefan Horngacher ogląda polskie filmy. Ulubiona postać?...

  Stefan Horngacher ogląda polskie filmy. Ulubiona postać? "Grzegorz Brzęczyszczykiewicz"

  Tomasz Biliński, Przemysław Franczak, Pjongczang

  Sportowy24

  Aktualizacja:

  Sportowy24

  Stefan Horngacher to nie tylko niewzruszony profesjonalista. Austriak potrafi się wyluzować, zagrać na gitarze, pośpiewać, a z polskimi współpracownikami ogląda nasze seriale. Uwielbia też polskie komedie. Najbardziej upodobał sobie „Jak rozpętałem II wojnę światową”.
  - Nie potrafię wymówić tytułu polskiego filmu, który najbardziej lubię, bo jest dla mnie trudny, ale w nim postać, który przedstawia się jako Grzegorz Brzęczyszczykiewicz. To imię i nazwisko też było trudne, ale nauczyłem się go. Czasem wracam do tego filmu, bo jest zabawny. Oglądam też inne polskie filmy, by poznawać wasz język i w jakiś sposób zwyczaje - mówi Stefan Horngacher.

  Horngacher cały czas uczy się polskiego, więc ogląda nasze filmy bez niemieckich czy angielskich napisów. Gdy czegoś nie rozumie, to wtedy pomocą służą mu jego polscy asystenci. - Wałkujemy go tą polską kulturą, jest na to bardzo otwarty - deklaruje Zbigniew Klimowski, asystent Austriaka w kadrze.

  Wszystko o IO Pjongczang 2018 - polub nas i bądź na bieżąco!


  10 transmisji z Igrzysk w Pjongczangu, których nie możesz przegapić!  Więcej wideo na Youtube - zasubskrybuj i nie przegap!

  Czytaj treści premium w Tygodniku Ostrołęckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Specjalnie dla Was

  Wideo