Start piłkarskiej wiosny. KS CK Troszyn bez punktów [WIDEO, ZDJĘCIA]

Michał Kowalczyk
Nie takiego wyniku spodziewali się kibice, którzy przyszli na stadion miejski w Ostrołęce, by obejrzeć spotkanie ligi okręgowej pomiędzy KS CK Troszyn a Koroną Szydłowo. Zespół z Troszyna, choć był faworytem tego meczu, przegrał 0:1 i wciąż zajmuje siódme miejsce w tabeli.

Gdyby podopieczni Łukasza Bałazego mieli lepiej nastawione celowniki, to już w pierwszej połowie powinni prowadzić. Mimo kilku ciekawych sytuacji, piłka nie wpadła jednak do siatki. Niewykorzystane sytuacje się mszczą i ta dewiza sprawdziła się przy Witosa. W 83. minucie gola na wagę trzech punktów dla Szydłowa zdobył Artur Gawęda.

Za tydzień KS CK Troszyn zmierzy się na wyjeździe z Orzycem Chorzele.

KS CK Troszyn - Korona Szydłowo 0:1 (0:0)
Bramka: 83. Gawęda

KS CK: Kozłowski - Dzwonkowski, Kopeć, Abramczyk, K.Kamionowski, Bałas, P.Kamionowski, Wargulewski (M.Kuliś 75'), Stepnowski (Dawidzki 80'), Śnietka(Gumowski 60'), Gutowski (Kubat 61').