Srogie lanie dla Narwi od Bugu Wyszków

Narwianie po raz trzeci z rzędu przegrali 0:5. Wcześniej takimi wynikami zakończyły się starcia z Mławianką i Mazovią. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Narwi w spotkaniu 34. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej ulegli Bugowi Wyszków aż 0:5.

Podopieczni trenera Tomasza Słowika rozegrali kolejne bardzo słabe spotkanie w defensywie. Pierwsze trafienie dla gospodarzy zdobył Mateusz Maciak, który pokonał Kamila Rymka. Jeszcze przed przerwą kolejne bramki zdobyli Łukasz Kowalczyk i Jakub Rejnuś.

Po zmianie stron kolejną bramkę dołożył Jakub Rejnuś, a na listę strzelców wpisał się jeszcze Alan Wróbel, pieczętując wysokie zwycięstwo gospodarzy.
- Nie mieli za sobą w tym meczu zbyt wielu argumentów, aby osiągnąć dobry wynik - mówił po meczu trener Tomasz Słowik. - Popełniliśmy kilka katastrofalnych błędów w obronie i już do przerwy przegrywaliśmy 0:3, to znacznie podcięło nam skrzydła i nie zdołaliśmy się już podnieść i skutecznie walczyć o korzystny wynik.

W tabeli IV ligi mazowieckiej - grupy północ piłkarze ostrołęckiej Narwi uplasowali się na trzynastej pozycji.

Bug Wyszków - Narew Ostrołęka 5:0 (3:0)

Bramki: Maciak 28., Kowalczyk 35., Rejnuś 45., 63., Wróbel 69.

Narew: Rymek - Gawrych (46. Cychol), Kopeć, Pełtak, Skorupka - Wargulewski, Mleczek (70. Podgajny), Strzeżysz (82. Pałaszewski), Stachowicz (Pr. Kruk), Chromik - Kubat