Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Sprawa do zalawienia: Życie bez prądu

mb
Te święta w domu Malinowskich spędzono przy świetle elektrycznym. Dzieci cieszyły się zwłaszcza z elektrycznych lampek na choince
Te święta w domu Malinowskich spędzono przy świetle elektrycznym. Dzieci cieszyły się zwłaszcza z elektrycznych lampek na choince M. Bubrzycki
W TO z 23 listopada pisaliśmy o rodzinie Malinowskich z Ostrowi Mazowieckiej, która mieszka w budynku socjalnym przy ul. Taczanowskiego. Trudno w to uwierzyć, ale w domu tym nie było prądu.

Teraz już jest, został podłączony tuż przed świętami, o czym poinformował nas prezes TBS Adam Rukat (patrz niżej).
- Chciałam bardzo podziękować "Tygodnikowi" za to, że święta mogliśmy spędzić przy świetle - powiedziała nam Anna Malinowska. - Szczególnie cieszą się dzieci.

Piszą do nas

W nawiązaniu do artykułu "Życie bez prądu" zamieszczonego w TO z 23 listopada 2004 r. Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Ostrowi Mazowieckiej Sp. z o.o. informuje o pozytywnym załatwieniu problemu. Burmistrz zobowiązał się pokryć koszty przystosowania instalacji, monterzy TBS wykonali instalację, lokatorzy zapłacili zaległości za energię elektryczną, a Zakład Energetyczny w dniu 21 grudnia 2004 r. zamontował liczniki i wznowił dostawę energii elektrycznej do budynku przy ul. Taczanowskiego 9.
Z poważaniem
Prezes Zarządu
mgr Adam Rukat

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki