Sportowiec Roku 2013: Głosuj na Milenę Kruczyńską

Milena Kruczyńska kolejny rok z rzędu odnosi duże sukcesy.
Milena Kruczyńska kolejny rok z rzędu odnosi duże sukcesy. Archiwum zawodniczki
Nie po raz pierwszy w naszym plebiscycie znalazła się zawodniczka UOLKA Ostrów Mazowiecka - Milena Kruczyńska.

To podopieczna trenera Zygmunta Klepackiego, która w ostatnich latach regularnie staje na podium Mistrzostw Polski w kolejnych kategoriach wiekowych.
W 2013 roku Milena Kruczyńska została złotą medalistką Mistrzostw Polski do lat 20. W gronie seniorek podczas krajowego czempionatu zdobyła brązowy medal. Bardzo dobre występy zawodniczki z Ostrowi Mazowieckiej zaowocowały kwalifikacją na mistrzostwa świata do lat 20, które odbyły się w Peru. Z Południowej Ameryki Milena nie przywiozła medalu, ale siódma pozycja jest z pewnością bardzo dobrym wynikiem. Podopieczna trenera Zygmunta Klepackiego dobrze spisała się również w Mistrzostwach Europy, w tej samej kategorii wiekowej. W zawodach zajęła czwarte miejsce w dwuboju, ale przywiozła brązowy medal za udane podejścia w rwaniu. Z całą pewnością rok 2014 może być dla niej pasmem sukcesów, przy dalszej wytężonej pracy.

Aby zagłosować na Milenę Kruczyńską wyślij SMS o treści tosport.26 na numer 72466. Koszt to 2,46 zł (z Vat). Do każdego wysłanego SMS-a dostaniecie Państwo e-wydanie Tygodnika. Głosuj już dziś!