Sportowiec Roku 2012: Zagłosuj na Katarzynę Gwiazdę

Katarzyna Gwiazda czeka na Państwa głosy.
Katarzyna Gwiazda czeka na Państwa głosy. Fot. Archiwum
Drugim sportowcem na naszej liście jest niezwykle utalentowana lekkoatletka Katarzyna Gwiazda, która z zeszłym roku odnosiła sukcesy dla Ostrołęckiego Klubu Lekkiej Atletyki.

Zawodniczka prowadzona przez trenera Marka Mierzejewskiego udanie zaprezentowała się podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, gdzie w trójskoku wywalczyła brązowy medal. Niewiele zabrakło również, aby stanęła na podium Halowych Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych, gdzie zajęła w skoku w dal czwarte miejsce. Bardzo udany start Katarzyna Gwiazda miała również w Mistrzostwach Polski LZS, gdzie zdobyła złote medale zarówno w konkursie skoku w dal, jak i trójskoku. Obecnie reprezentuje barwy UKS Siódemka Ostrołęka.

Aby zagłosować na Katarzynę Gwiazdę wyślij SMS na numer 72466 o treści tosport.2. Koszt to 2,46 zł (z Vat). Do każdego wysłanego SMS-a dostaniecie Państwo e-wydanie Tygodnika.