Sparingowe zwycięstwo Narwi przed własną publicznością (zdjęcia, wideo)

A. Dobkowski
Piotr Kubat strzelił pierwszą bramkę dla Narwi.
Piotr Kubat strzelił pierwszą bramkę dla Narwi. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Narwi w spotkaniu kontrolnym rozegranym przed własną publicznością na stadionie przy ulicy Witosa pokonali Spartę Szepietowo 2:1.

Narew Ostrołęka - Sparta Szepietowo

Podopieczni Marcina Romana po raz kolejny nie mogli wystąpić w optymalnym składzie, ale i tak kadra na mecz ze Spartą była najbardziej optymalna w całym okresie przygotowań do rozgrywek IV ligi mazowieckiej.

Początek spotkania to przewaga gości, którzy szybko objęli prowadzenie po trafieniu Patryka Pasko. Na bramki niebiesko-czerwonych przyszło czekać kibicom do drugiej odsłony meczu. Wówczas wprowadzeni po przerwie Piotr Kubat i Mateusz Nakielski przy asystach kolegów z zespołu zaliczyli trafienia i dali zwycięstwo swojej drużynie.

W ekipie niebiesko-czerwonych testowany był w drugiej połowie meczu białoruski napastnik Marek Charmuszka. Więcej o nim, a także planowanych transferach niebiesko-czerwonych w kolejnych dniach w naszym serwisie.

Narew Ostrołęka - Sparta Szepietowo 2:1 (0:1)

Bramki: Kubat 75. Nakielski 82. - Pasko 4.

Narew: Łyziński - Dzwonkowski, Jędrzejczyk, Zalewski, Gawrych - Kuczewski, Strzeżysz, Dawidzki, Wiski - Stachowicz, Niedźwiecki oraz Kubat, Wargulewski, Jóźwiak, Charmuszka, Kaczyński, Pełtak, Nakielski.