Sparingi. Narew Ostrołęka pokonana przez Makowiankę [WIDEO, ZDJĘCIA]

Narew Ostrołęka przegrała z Makowianką Maków Mazowiecki 1:3 w meczu sparingowym w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Wszystkie bramki w sobotnim meczu padły w drugiej połowie.

Do przerwy obie drużyny miały swoje szanse bramkowe. Daniel Woźniak pewnie spisywał się między słupkami, dlatego Narew nie straciła gola, choć w jednym przypadku miała sporo szczęścia, po tym jak piłka trafiła w słupek. W odpowiedzi lobować bramkarza gości próbował Michał Markowski, ale nieczysto trafił w piłkę. W drugiej części gry doczekaliśmy się goli. Najpierw goście pokonali Szymona Domalewskiego, ale chwilę później akcję Podgajny-Pędzich wykończył drugi z wymienionych i było 1:1. Korzystnego wyniku nie udało się jednak utrzymać - Narew straciła jeszcze dwie bramki. Końcowy wynik meczu to 3:1 dla Makowianki.

Był to drugi sparing Narwi w przerwie zimowej. W pierwszym sprawdzianie niebiesko-czerwoni ulegli 0:2 Nadnarwiance Pułtusk.