Sparingi. Narew Ostrołęka na remis z Mazowszem [WIDEO, ZDJĘCIA]

Michał Kowalczyk
W sobotę piłkarze ostrołęckiej Narwi chcieli odnieść drugie sparingowe zwycięstwo w przygotowaniach do wiosny w A Klasie. Rywalem była ekipa Mazowsza Jednorożec, grająca w okręgówce. Do przerwy plan udawał się w stu procentach, ale goście odrobili straty i skończyło się wynikiem 3:3.

W pierwszej połowie Narwianie mieli przewagę i gdy zabrzmiał gwizdek na przerwę, zasłużenie prowadzili 2:0. W drugiej połowie role się jednak odwróciły i to goście byli skuteczniejsi. Ostatecznie skończyło się remisem 3:3. Bramki dla gospodarzy strzelili Michał Markowski, Kamil Gontarz i Konrad Sobotka. Po stronie gości na listę strzelców wpisali się Daniel Skała, Jakub Wilga i Adam Grabowski.

Przed Narwią jeszcze dwa sparingi, zanim rozpoczną się rozgrywki ligowe. Rywalami w tych test-meczach będą MKS Małkinia i Wissa Szczuczyn.