Sparingi. KS CK Troszyn zbyt silny dla Narwi [ZDJĘCIA]

W sparingowych derbach regionu na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Witosa zmierzyły się ze sobą ekipy Narwi Ostrołęka i KS CK Troszyn. Wyżej notowana drużyna z powiatu ostrołęckiego wygrała 4:0.

W drużynie Narwi pierwszy raz zagrał nowy zawodnik Cezary Stachowicz, testowany był także doświadczony Sebastian Rudziński, ostatnio występujący w zespole z Troszyna. Nie dało to jednak efektu bramkowego - strzelali za to piłkarze KS CK. Do przerwy Narwianie przegrywali 0:2, a w drugiej połowie KS CK dorzucił jeszcze dwie bramki. Końcowy wynik meczu to 0:4. Gole dla Troszyna strzelali Piotr Dąbrowski (dwa), Daniel Wargulewski i Piotr Kubat.

Dla Troszyna był to ostatni sprawdzian przed startem ligi okręgowej, z kolei Narew rozegra jeszcze test-mecz z WKS Rząśnik.