Sokół uległ na wyjeździe warszawskiej Polonii

Koszykarze Sokoła doznali kolejnej porażki w rozgrywkach II ligi.
Koszykarze Sokoła doznali kolejnej porażki w rozgrywkach II ligi. C. Gołaś
Nie widzie się koszykarzom Sokoła w rozgrywkach II ligi. Tym razem podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela ulegli Polonii Warszawa 70:90.

Tym razem zawodnicy Sokoła od pierwszej kwarty radzili sobie słabiej od rywali ze stolicy. Trener Grzegorz Helcbergiel nie potrafił znaleźć recepty na słabo radzący sobie zespół zespół w ataku i nie najlepszą dyspozycję również w grze obronnej. Pierwszą kwartę gospodarze przegrali 20:26. W drugiej ulegli 14:24 i do przerwy przegrywali już różnicą szesnastu punktów.

Po zmianie stron gospodarze chcieli zrobić wszystko, co w ich mocy, aby zapisać na swoim koncie korzystny wynik. Sokół wygrał trzecią odsłonę meczu 20:19. W czwartej kwarcie ponownie lepiej zaprezentowały się Czarne Koszule i to zespół z Warszawy wywalczył komplet punktów.

Sokół Ostrów Mazowiecka - Polonia Warszawa 70:90 (20:26, 14:24, 20:19, 16:21)