Sokół ograł warszawską Polonię

Piotr Barszcz rozegrał świetną czwartą kwartę.
Piotr Barszcz rozegrał świetną czwartą kwartę. A. Krajewska-Polak
Koszykarze Sokoła Ostrów Mazowiecka po serii porażek w rozgrywkach II ligi, tym razem odnieśli zwycięstwo.

Podopieczni trenera Grzegorza Helcbergiela po niezwykle ciekawym i emocjonującym starciu pokonali przed własną publicznością Polonię Warszawa 78:74. Po przegranej pierwszej kwarcie, gospodarze wzięli się do pracy w drugiej odsłonie meczu, którą wygrali 21:13. W efekcie do przerwy Sokół prowadził różnicą pięciu punktów.

Po zmianie stron kibice oglądali niezwykle ciekawy i wyrównany bój. Trzecia kwarta zakończyła się remisem 23:23, co zapowiadała duże emocje do końca meczu. Gospodarze prowadzeni przez trenera Grzegorza Helcbergiela rozgrywali nadal dobre spotkanie, a dwanaście punktów na koncie Sokoła zapisał Piotr Barszcz.

Mimo porażki w ostatniej kwarcie 17:18, to koszykarze z Ostrowi Mazowieckiej cieszyli się z wygranej 78:74.

OKK Sokół Ostrów Mazowiecka - Polonia Warszawa 78:74 (17:20, 21:13, 23:23, 17:18)