Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Slalomem po Bursztynowej

A. Wołosz
To zdjęcie wykonaliśmy wieczorem w piątek 19 listopada. Świetliste paski to ślady reflektorów samochodu jadącego po Bursztynowej między studzienkami. Sam samochód jest niewidoczny, ponieważ nie da się sfotografować samochodu jadącego o zmroku na światłach. Zawsze będą to tylko smugi reflektorów.
To zdjęcie wykonaliśmy wieczorem w piątek 19 listopada. Świetliste paski to ślady reflektorów samochodu jadącego po Bursztynowej między studzienkami. Sam samochód jest niewidoczny, ponieważ nie da się sfotografować samochodu jadącego o zmroku na światłach. Zawsze będą to tylko smugi reflektorów. A. Wołosz
Telefony nam się zagrzały w redakcji od sygnałów Czytelników oburzonych przebudową ulicy Bursztynowej w Ostrołęce.

Bursztynowa miała zostać cała wyasfaltowana w tym roku. Na razie wykonawca podwyższył poziom sstudzienek kanalizacyjnych i... zszedł z placu budowy. Kierowcy teraz muszą omijać studzienki, żeby nie uszkodzić sobie samochodów. Klną na czym świat stoi i z trwogą czekają na zimę. W piątek wieczorem spadło trochę śniegu, na Bursztynowej zrobiło się ślisko i slalom między studzienkami stał się naprawdę niebezpieczny.

Kto za to zapłaci

Ulicę Bursztynową na zlecenie miasta przebudowuje ostrołęcka firma Ostrada. Weźmie za to 245,4 tys. zł.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki