Siódma porażka Narwi z rzędu. Tym razem lepsza Bzura

Narwianie od początku rundy wiosennej mają duży problem w defensywie.
Narwianie od początku rundy wiosennej mają duży problem w defensywie. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Narwi w spotkaniu 25. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej - grupy północ ulegli Bzurze Chodaków 2:4. To już siódma porażka z rzędu podopiecznych trenera Tomasza Słowika, którzy znajdują się obecnie tuż nad strefą spadkową.

W sobotnim starciu na stadionie przy ulicy Witosa to niebiesko-czerwoni objęli prowadzenie po kwadransie meczu. Na listę strzelców wpisał się Wojciech Skorupka i tchnął wiarę w zwycięstwo gospodarzy. W kolejnych minutach spotkania inicjatywa należała jednak do gości, którzy za sprawą Rafała Trakula doprowadzili do wyrównania, a za sprawą Jakuba Antczaka wyszli na prowadzenie.

Kolejne bramki w sobotnim spotkaniu kibice na stadionie przy ulicy Witosa obejrzeli po przerwie. Podopiecznych trenera Tomasza Słowika stać było na drugie trafienie za sprawą Adriana Mleczka. W kolejnych minutach spotkaniach bramki strzelali tylko Narwianie, tyle, że... do własnej bramki. Jako pierwszy Kamila Rymka zaskoczył nieszczęśliwie strzałem głową Piotr Kubat. Na kwadrans przed zakończeniem spotkania piłkę do własnej bramki po dograniu piłki w pole karne skierował jeszcze Wojciech Skorupka i ostatecznie Narew uległa Bzurze Chodaków 2:4.

- Po takim meczu mogę powiedzieć, że szkoda słów - stwierdził po meczu trener Narwi Tomasz Słowik. - Rozgrywaliśmy naprawdę niezłe zawody i mogliśmy przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Niestety błędy naszych obrońców sprawiły, że sami strzeliliśmy sobie bramki i po raz kolejny nie zdobyliśmy punktów do tabeli IV ligi.

MKS Narew Ostrołęka - Bzura Chodaków 2:4 (1:2)
Bramki: Skorupka 16., Mleczek 47. - Trakul 20., Antczak 34., Kubat 52. (s), Skorupka 75. (s)