Siedem medali WOPR-OS w Grand Prix Polski

To był bardzo udany występ ratowników WOPR-OS.
To był bardzo udany występ ratowników WOPR-OS. WOPR-OS Ostrołęka
Świetny start na inaugurację sezonu zanotowali reprezentanci WOPR-OS Ostrołęka prowadzeni przez trenera Dariusza Małkowskiego.

Reprezentacja w składzie: Hubert Nakielski, Dawid Świercz, Mateusz Adamowski i Filip Gumowski wywalczyła siedem medali w Grand Prix Polski w Rudzie Śląskiej. Ostrołęccy ratownicy aż pięciokrotnie stawali na najwyższym stopniu podium, zdobywając jeszcze srebro i brąz.

W gronie 120 zawodników z trzynastu klubów z całego kraju bezkonkurencyjny w kategorii junior młodszy okazał się Hubert Nakielski, który zdobył cztery złote medale (50 m holowanie manekina, 100 m ratowanie w płetwach, 100 m kombinowane, 100 m ratowanie z pasem). Podopieczny trenera Dariusza Małkowskiego został wybrany najlepszym zawodnikiem Grand Prix w swojej kategorii.

Najlepszym zawodnikiem w kategorii młodzik został Mateusz Adamowski, który wywalczył trzy medale: złoty na 100 m ratowanie z pasem, srebrny na 50 m holowanie manekina oraz brązowy na 100 m ratowanie w płetwach. Debiutujący w gronie juniorów Dawid Świercz oraz Filip Gumowski zajęli miejsca poza strefą medalową.