Siatkarze Energi Omis bez punktów w Wałbrzychu

Kolejny rywal był poza zasięgiem biało-czerwonych.
Kolejny rywal był poza zasięgiem biało-czerwonych. A. Dobkowski
Siatkarze Energi Omis Ostrołęka ulegli w wyjazdowym spotkaniu 6. kolejki rozgrywek I ligi Victorii Wałbrzych 1:3.

Podopiecznych trenera Andrzeja Dudźca na zwycięstwo stać było jedynie w pierwszej partii sobotniego starcia, którą biało-czerwoni wygrali na przewagi 27:25. W drugiej odsłonie meczu gospodarze wygrali niezwykle pewnie 25:12. W trzecim secie nasi siatkarze ponownie podjęli walkę o zwycięstwo z wyżej notowanym zespołem, ale przegrali po emocjonującej końcówce 23:25. W czwartym secie pełnym błędów z naszej strony, to rywale wygrali pewnie 25:15 i całe spotkanie 3:1.

Kolejne spotkanie przed naszymi siatkarzami już w sobotę, 14 listopada. Tym razem podopieczni trenera Andrzeja Dudźca w hali im. Arkadiusza Gołasia podejmą AZS Stal Nysa. Początek mecz o godz. 18.00.

Victoria Wałbrzych - Energa Omis Ostrołęka 3:1 (25:27, 25:12, 25:23, 25:15)
Energa Omis: Nowosielski, Zalewski, Obermeler, Szaniawski, Faryna, Cichocki, Kołodziej (l) oraz Zimoń, Plizga, Szwaradzki, Tomczak