Siatkarki Nike wciąż bez porażki w III lidze

Seniorki Nike świetnie radzą sobie w III lidze
Seniorki Nike świetnie radzą sobie w III lidze Arkadiusz Dobkowski
Siatkarki Nike prowadzone przez trenera Dariusza Werpachowskiego zapisują na swoim koncie kolejne zwycięstwa w rozgrywkach III ligi. Tym razem ostrołęczanki wywalczyły komplet punktów w wyjazdowych meczach rozgrywanych w Węgrowie i Mińsku Mazowieckim.

W pierwszym starciu nasze siatkarki pokonały pewnie Nike Węgrów 3:0 w setach do 12, 28 i 16. Jedynie w drugim secie gospodynie miały szanse na wygranie partii, ale podopieczne trenera Dariusza Werpachowskiego zachowały więcej zimnej krwi i w nieco ponad godzinę cieszyły się z wywalczonego kompletu punktów.

Kolejne spotkanie siatkarki Nike rozegrały w Mińsku Mazowieckim, gdzie nie dały szans miejscowej drużynie Olimpu. Ostrołęczanki wygrały kolejno w setach do 15, 23 i 8. To już ósme zwycięstwo z rzędu siatkarek Nike w rozgrywkach III ligi, które umacnia zespół na pozycji lidera rozgrywek.

W ostatnich spotkaniach Nike wystąpiły w składzie: Urszula Iwaniuk, Joanna Sobotka, Monika Gromadzka, Michalina Liszewska, Klaudia Jadczak, Natalia Ossowska, Joanna Rogaska, Natalia Mierzejewska, Klaudia Lendzioszek i Anna Kaczyńska.

Na kolejne emocje związane z występami seniorek Nike przyjdzie kibicom poczekać do soboty, 17 grudnia. Wówczas podopieczne trenera Dariusza Werpachowskiego podejmą SPS Konstancin Jeziorna. Spotkanie zostanie rozegrane w sali sportowej ZSZ nr 1 o godz. 17.00. Dzień później ostrołęczanki czeka mecz również przed własną publicznością z ASTO Piaseczno. Początek konfrontacji zaplanowany na godz. 14.00.