Seniorki Nike rozbiły Perłę. Zobacz zdjęcia i wideo

Siatkarki Nike Ostrołęka umocniły się na pozycji wicelidera rozgrywek III ligi.
Siatkarki Nike Ostrołęka umocniły się na pozycji wicelidera rozgrywek III ligi. A. Dobkowski
Siatkarki Nike Ostrołęka bardzo udanie rozpoczęły rywalizację w rozgrywkach III ligi w 2016 roku. W pierwszym starciu przed własną publicznością pokonały Perłę Złotokłos 3:0.

Podopieczne trenera Dariusza Werpachowskiego dobrze przepracowały świąteczno-noworoczną przerwę, co miało odzwierciedlenie na parkiecie. Gospodynie grały zdecydowanie równiej od zespołu Perły i popełniały mniej błędów. W pierwszym secie nasze siatkarki wygrały 25:16.

W drugiej odsłonie meczu po bardzo zaciętej i emocjonującej końcówce ostrołęczanki odniosły zwycięstwo 25:23. W ostatniej odsłonie meczu nasz siatkarki przy dopingu kibiców w hali ZSZ nr 1 nie dały żadnych szans drużynie Perły, wygrywając 25:14 i w całym spotkaniu 3:0.

Najlepszą zawodniczką na parkiecie była Urszula Iwaniuk, która błysnęła skutecznością zarówno w ataku, jak i bloku. Kolejne spotkanie naszych siatkarek już w niedzielę, 9 stycznia. Tym razem podopieczne trenera Dariusza Werpachowskiego podejmą KKS Kozienice. Początek meczu o godz. 16.00.

Nike Ostrołęka - Perła Złotokłos 3:0 (25:16, 25:23, 25:14)
Nike: Urszula Iwaniuk, Michalina Liszewska, Klaudia Jadczak, Natalia Ossowska, Magdalena Piersa, Anna Mierzejewska, Joanna Sobotka (l), Aleksandra Piersa, Klaudia Chełstowska, Magdalena Wiszowata, Karolina Kośka, Joanna Skoczeń, Aleksandra Mierzejewska.