Seniorki Nike ograły Ósemkę Siedlce. Zobacz zdjęcia i wideo

Siatkarki Nike rozegrały dobre spotkanie i odniosły pewne zwycięstwo.
Siatkarki Nike rozegrały dobre spotkanie i odniosły pewne zwycięstwo. A. Dobkowski
Siatkarki Nike Ostrołęka odniosły zwycięstwo w meczu przed własną publicznością nad Ósemką Siedlce 3:1.

Nike Ostrołęka - Ósemka Siedlce

Podopieczne trenera Tomasza Pakieły bardzo dobrze rozpoczęły niedzielne zawody i wygrały 25:23. W kolejnej odsłonie mecze dysponując świetną zagrywką i skutecznym atakiem gospodynie wygrały 25:13. W trzeciej partii w końcówce seta do głosu doszły nieoczekiwanie przyjezdne i wygrały 25:23. O losach meczu zadecydował czwarty set, w którym nasze zawodniczki rozbiły rywalki 25:10.

W całym meczu ostrołęczanki odniosły zwycięstwo 3:1. To już druga wygrana nad Ósemką Siedlce w tym sezonie. W pierwszym starciu rozegranym na terenie rywalek nasz zespół odniósł zwycięstwo 3:0.

Nike Ostrołęka - Ósemka Siedlce 3:1 (25:23, 25:13, 23:25, 25:10)
Nike: Chełstowska, Jadczak, A. Piersa, Iwaniuk, Liszewska, Ossowska, Kowalczyk, Niedbajło, Mierzejewska, Sobotka (l)