Samorządowcy zagrali w piłkę! Wygrali 6:3 [WIDEO, ZDJĘCIA]

Michał Kowalczyk
Samorządowcy z Ostrołęki potrafią świetnie grać w piłkę nożną. Na pikniku trzeźwościowym na stadionie miejskim w Ostrołęce zmierzyli się z Resztą Świata, czyli przedstawicielami organizatora pikniku -stowarzyszeniem Arkadia i przyjaciółmi. Wygrali 6:3 po bardzo dobrym meczu.

Mecz pomiędzy samorządowcami a Resztą Świata to już tradycja pikniku. Jak co roku, samorząd Ostrołęki bardzo dobrze przygotowuje się do tego meczu. W składzie można spotkać wiele osób, które miały do czynienia z piłką nożną - wymienić by tu można było chociażby Jakuba Żmudzińskiego, Marcina Grabowskiego czy Mariusza Nadrowskiego.

Widać to było na boisku. Akcje samorządowców były składniejsze, co przełożyło się na wynik. Do przerwy Samorząd prowadził 4:2, by w drugiej połowie dorzucić jeszcze dwie bramki, na które Reszta Świata odpowiedziała golem z rzutu karnego. Wynik meczu taki sam jak przed rokiem, 6:3 dla Samorządu Ostrołęki.

Po meczu kapitanowie obu drużyn odebrali zasłużone puchary. Ważne, że spotkanie toczyło się fair-play i obyło się bez brutalnych fauli i urazów.