Sadowsky i Grzegorz Wilk - Premiera utworu “Tylko tyle mi wystarczy”

Materiał informacyjny SMG
Udostępnij:

Utwór “Tylko tyle mi wystarczy” to już kolejna w tym roku muzyczna propozycja od kompozytora i producenta - Roberta Sadowskiego. Tym razem Sadowsky zaprosił do swojego muzycznego świata znakomitego wokalistę Grzegorza Wilka. Producent jest znany w branży ze swoich muzycznych eksperymentów, do których zaprasza znanych i cenionych polskich artystów. Jego wyjątkowe aranżacje do utworów sprawiają, że projekty są zawsze ciekawe, niepowtarzalne oraz dojrzałe w swoim gatunku.

Utwór dostępny również w serwisie Spotify.

Obecnie z muzycznego duetu z Grzegorzem Wilkiem powstał utwór „Tylko tyle mi wystarczy” o którym można spokojnie powiedzieć, że jest utrzymany w dobrym, popowym stylu. Piękny, wrażliwy głos wokalisty zachwyca wykonaniem a romantyczny tekst autorstwa Joanny Sabo sprawiają, że utwór ma szansę stać się hitem 2021 roku. W utworze zagrali znakomici muzycy m.in.: Kuba Frydrych - gitary, Tomek Zieliński - bass, Maksymilian Mińczykowski - perkusja.

Wokalista Grzegorz Wilk działa na polskiej scenie muzycznej już od wielu lat. Pochodzi z miasta „przebojów” i festiwali – Opola. Jego fonografia obejmuje już 15 płyt. Jako solista oratoriów Piotra Rubika śpiewał w największych salach USA i Kanady podczas kilku międzynarodowych tournee. Na scenie ucztował z takimi gwiazdami jak: Zbigniew Wodecki, Ryszard Rynkowski, Alicja Majewska, Leszek Możdzer, Włodzimierz Korcz czy Krzysztof Krawczyk. Grzegorz Wilk to także doświadczony wokalista najpopularniejszych programów rozrywkowych, pamiętany m.in. z: „Jaka to Melodia” w TVP1, “Szymon Majewski Show” w TVN czy „Twoja twarz brzmi znajomo” - Polsatu. W początkowym okresie swojej kariery był solistą i aktorem wrocławskiego Teatru Muzycznego Capitol, laureatem wielu programów telewizyjnych („Szansa na sukces”, „Droga do Gwiazd”) jak i międzynarodowych konkursów.

Więcej na: YouTube-SMG / https://fb.com/SadowskyMusic / www.sadowsky.pl

Materiały prasowe - Sadowsky Music Group

Wideo

Materiał oryginalny: Sadowsky i Grzegorz Wilk - Premiera utworu “Tylko tyle mi wystarczy” - Polska Times

Dodaj ogłoszenie