Rzekunianka triumfuje w derbach. Zobacz zdjęcia i wideo

Mateusz Gocłowski zdobył bramkę dającą zwycięstwo Rzekuniance
Mateusz Gocłowski zdobył bramkę dającą zwycięstwo Rzekuniance Arkadiusz Dobkowski
Piłkarze Rzekuniaki Rzekuń pokonali w derbowym starciu Świt Baranowo 2:1. Bramkę na miarę kompletu punktów w 88 minucie meczu strzelił Mateusz Gocłowski.

Spotkanie rozpoczęło się od prowadzenia gospodarzy, którzy już w szóstej minucie meczu zdobyli bramkę za sprawą Marcina Gładka. Trzy minuty później stan meczu wyrównał Paweł Lutrzykowski. W kolejnych minutach spotkania trwała zacięta i emocjonująca rywalizacja, ale obie drużyny nie potrafiły wykorzystać stwarzanych przez siebie sytuacji.

W drugiej połowie meczu sytuacji sam na sam nie potrafił wykorzystać Kamil Gontarz. Kilkanaście minut później zrehabilitował się podając świetnie do wychodzącego na czystą pozycję Mateusza Gocłowskiego, który pewnym strzałem pokonał bardzo dobrze interweniującego w całym spotkaniu golkipera Świtu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i materiału filmowego z tego spotkania.