Rzekunianka pokonała GUKS Krasnosielc. Zobacz zdjęcia i wideo

Piłkarze Rzekunianki zrobili ważny krok w kierunku utrzymania się w rozgrywkach
Piłkarze Rzekunianki zrobili ważny krok w kierunku utrzymania się w rozgrywkach Arkadiusz Dobkowski
Piłkarze Rzekunianki Rzekuń w spotkaniu 17. kolejki rozgrywek A klasy pokonali GUKS Krasnosielc 4:2. Dla podopiecznych trenera Pawła Sendrowskiego było to niezwykle ważne starcie w walce o utrzymanie.

Pierwsze trafienie na boisku przy ulicy Miłej było dziełem Arkadiusza Ila w 18. minucie meczu. Jedenaście minut później na listę strzelców wpisał się Mateusz Gocłowski. W 36. minucie spotkania Krzysztof Pajewski zdobył kontaktową bramkę dla gości. Po zmianie stron goście doprowadzili do wyrówniania za sprawą Tomasza Urbańskiego.

Decydujące słowo należało jednak do gopodarzy. Najpierw Adrian Wołejszo pokonał golkipera goście strzałem z rzutu karnego, a w ostatnich minutach gry zwycięstwo przypieczętował Marcin Kaczyński.

Zwycięstwo pozwoliło oddalić wizję spadku od klubu z Rzekunia. W coraz trudniejszej sytuacji są z kolei piłkarze z Krasnosielca.