Rzekunianka pewnie wygrywa w Serocku

Michał Kowalczyk
Zaktualizowano
Tenisiści stołowi Rzekunianki Rzekuń kontynuują dobrą passę w meczach ligowych. Zawodnicy z powiatu ostrołęckiego po inauguracyjnym zwycięstwie z GUKS II Siedlin, tym razem pokonali Sokół Serock 8:2 i wciąż pozostają liderem tabeli.

Drugi mecz w tym sezonie IV ligi ponownie przebiegł pod dyktando Rzekunianki. Komplet zwycięstw zanotował nowy nabytek rzekuńskiej ekipy - Jan Klemendorf, tracąc przy tym tylko jednego seta. Jeszcze lepiej wypadł Mariusz Kowalczyk, który we wszystkich swoich meczach (również w deblu) nie dał rywalom zdobyć nawet seta. Obydwa punkty ekipa Sokoła Serock zdobyła w meczach z Arturem Piersą - najpierw pokonał go Sławomir Nowosielski, a następnie Jakub Majewski.

W pierwszym spotkaniu w IV lidze Rzekunianka wygrała z GUKS II Siedlin 9:1. W kolejnym spotkaniu zespół spod Ostrołęki zagra na wyjeździe z KS ATS Warszawa. Tymczasem, po dwóch meczach Rzekunianka ma pewną pozycję lidera.

Marek Mroziewicz - Jan Klemendorf 0:3 (7:11, 9:11, 3:11);
M. Pieńkosz / S. Nowosielski - M. Kowalczyk / J. Klemendorf 0:3 (8:11, 4:11, 6:11);
A. Modzelewski / J. Majewski - G. Kowalczyk / A. Piersa 1:3 (7:11, 8:11, 11:7, 6:11);