Ruszyła B klasa z dużymi emocjami. Zobacz zdjęcia i wideo

Spotkanie w Lelisie wzbudziło sporo emocji.
Spotkanie w Lelisie wzbudziło sporo emocji. Arkadiusz Dobkowski
W miniony weekend po zimowej przerwie ruszyły rozgrywki B klasy. Nie zabrakło emocjonujących i zaciętych starć o punkty.

Sporo emocji wzbudziło spotkanie w Lelisie, gdzie miejscowy GLKS uległ Iskrze Zaręby Kościelne 0:1. Jedyną bramkę w 82 minucie meczu strzelił Mariusz Tyl. Emocji nie brakowało również w starciu rozegranym w Baranowie, gdzie miejscowy Świt przegrał z WKS Mystkówiec Stary 2:3. Bramki dla gospodarzy zdobyli Mateusz Tabaka i Marcin Michalak.

W innych spotkaniach FC 2013 Różan uległ GKS Max-Rol Andrzejewo 1:2, a Orz Goworowo przegrał z GKS Pokrzywnica 0:1. Spotkanie Korony Ostrołęka z KS Pniewo nie doszło do skutku, bo goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz.