Runmageddon w Ostrołęce, 7.08.2021. Zobaczcie zdjęcia z ekstremalnego biegu

Beata Modzelewska
Pięciokilometrowa trasa Runmageddonu 5K by Melvit naszpikowana przeszkodami przygotowana została na plaży miejskiej w Ostrołęce.

Dorośli uczestnicy mają do pokonania 30 przeszkód, wymagających siły i sprytu, ale często też współpracy.

Na bieg przyjechali zawodnicy z całej Polski. Tu ważniejszy od wyniku jest sam fakt ukończenia biegu.

Zawodnicy startują grupami, co 15 minut (w seriach) - ostatnia o 13.30, potem biegi dzieci.

Zobaczcie też zdjęcia z popołudniowych serii:

Runmageddon w Ostrołęce, 7.08.2021. Zdjęcia z przeszkód odda...

Nagrody dla ostrołęczan

Uzyskali je najszybsi - Agnieszka Bałazy wśród kobiet (pokonała wszystkie przeszkody w ciągu 58 minut i 31 sekund) i Patryk Bolc, były piłkarz ostrołęckiej Narwi (46 minut i 45 sekund).

Ostrołęckie drużyny

W runmageddonie startowały reprezentacje firm i klubów sportowych z Ostrołęki. Na najniższym miejscu podium znalazła się 18-osobowa drużyna Kross Box. Na drugim miejscu Melvit Team (30 osób), a pierwsze miejsce zajęła drużyna Furia Team składająca się z 50 osób.