Rudziński show i kolejne trzy punkty na koncie Korony HiD. Zobacz zdjęcia i wideo

RedakcjaZaktualizowano
Korona HiD Ostrołęka odniosła kolejne zwycięstwa w rozgrywkach ligi okręgowej. Tym razem w starciu przed własną publicznością podopieczni trenera Tomasza Słowika pokonali GKS Strzegowo 3:1.

Do przerwy kibice na trybunach bocznego boiska ze sztuczną nawierzchnią oglądali przeciętne widowisko, w którym żadna z ekip nie potrafiła strzelić bramki. Gospodarzom osłabionym brakiem Patryka Wysokiego gra wyraźnie się nie kleiła.

Zdecydowanie lepszy obraz gry ostrołęckiej Korony HiD miał miejsce po przerwie. W 59. minucie meczu Sebastian Rudziński po podaniu od Pawła Dzbeńskiego otworzył wynik meczu. Ten sam zawodnik do siatki rywali w kolejnych minutach meczu trafił jeszcze dwukrotnie, wykorzystując błędy formacji defensywnej.

Goście w ostatniej minucie meczu zdobyli honorowe trafienie za sprawą Damiana Prusaka, ale kolejny komplet punktów trafił na konto Korony HiD.

- Cieszą kolejne trzy punkty na naszym koncie, chociaż pierwsza połowa nie napawała optymizmem - mówił po meczu trener Tomasz Słowik. - Po zmianie stron stworzyliśmy kilka sytuacji bramkowych, trzy z nich wykorzystał Sebastian Rudziński i odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo, które daje nam pozycję w ścisłej czołówce ligowej tabeli.

Korona HiD Ostrołęka - GKS Strzegowo 3:1 (0:0)

Bramki: Rudziński 59. 69. 82. - Prusak 90.

Korona HiD: Olkowski - Rupacz, Karczewski, Grochocki, K. Kamionowski - Orzoł, Kaczyński (60. Nosek), P. Kamionowski, Dzbeński (76. Manowski) - Sokół (70. Krupka), Rudziński