reklama

Regulamin konkursu Metamorfozy 2013

sxc.huZaktualizowano 
Regulamin konkursu Metamorfozy 2013 organizowanego przez Media Regionalne Sp. z o.o. Oddział w Ostrołęce, wydawcę TYGODNIKA OSTROŁĘCKIEGO

§1
Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu "Tygodnika Ostrołęckiego" Metamorfozy 2013, zwanego w dalszej części regulaminu konkursem, są Media Regionalne Sp. z o.o., ul. Prosta 51, 00-838 Warszawa (adres do korespondencji: 07-410 Ostrołęka, ul. Gorbatowa 2a), wydawca "Tygodnika Ostrołęckiego", zwane dalej Organizatorem.
2. Organizator ponosi pełną odpowiedzialność za treść i formę konkursu.

§2
Czas trwania konkursu

1. Konkurs trwa od 29.01.2013 r. do 25.06.2013 r.

§3
Podmioty uprawnione do wzięcia udziału w konkursie.
1. Uczestnikiem konkursu może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, z wyjątkiem pracowników Organizatora, a także członków najbliższej rodziny pracowników Organizatora
.
§4
Nagrody

1. Laureatki konkursu zostaną poddane metamorfozom.
.
§5
Zasady zgłaszania kandydatek

1. Warunkiem udziału w konkursie jest ukończone 18 lat.
2. Zgłoszenia kandydatek do konkursu Metamorfozy 2013 przyjmujemy na wypełnionych i podpisanych kuponach przesłanych wraz z pionowymi fotografiami na adres Tygodnika Ostrołęckiego lub pocztą elektroniczną na adres: beata.modzelewska@tygodnikostrolecki.pl
3. Zdjęcia wszystkich zgłoszonych kandydatek opublikujemy w Tygodniku Ostrołęckim oraz na stronie internetowej Tygodnika Ostrołęckiego - www.to.com.pl. Nadesłanych zdjęć nie zwracamy.
4. Nadesłanie podpisanego kuponu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu konkursu.
5. Interpretacja regulaminu należy do koordynatora konkursu i jest ostateczna.
6. Przesunięciu mogą ulec terminy głosowania SMS-ami oraz forma i termin przeprowadzenia metamorfoz.

§6
Terminarz konkursu

I etap
1. Czas zgłaszania kandydatek, wraz z kuponem i fotografiami (całej sylwetki) - 05.02.-20.02.2013 r.

II etap
1. Rozpoczęcie głosowania i publikacja zdjęć kandydatek: 26.02.2013- 12.03.2013 r. (w kolejnych wydaniach TO: 26 lutego, 5 marca, 12 marca, a także na bieżąco na www.to.com.pl).

2. Zakończenie głosowania SMS-ami - 21.03.2013, do godz. 14.00.

III etap
1. 21.03.2013 r. - na podstawie liczby nadesłanych SMS-ów z raportu operatora zostaną wyłonione dwie laureatki, z największą liczbą SMS-ów.
2. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń po zakończeniu głosowania powołana kapituła wybierze trzecią laureatkę. Komisję tworzyć będą przedstawiciele firm oferujących zabiegi i usługi w ramach konkursu oraz Tygodnika Ostrołęckiego.

IV etap
1. 25.03.2013-19.06.2013 - dwie laureatki wybrane przez czytelników w trakcie konkursu SMS oraz laureatka wybrana przez kapitułę zostaną poddane metamorfozom.
2. W trakcie przeprowadzania metamorfoz, kolejne ich efekty przed i po będą prezentowane na łamach Tygodnika Ostrołęckiego oraz na portalu to.com.pl. W wydaniu papierowym TO podsumowanie konkursu nastąpi 25 czerwca 2013 r.
3. W przypadku, gdy laureatka nie będzie w stanie czy też nie będzie chciała w wymaganych terminach poddać się metamorfozie, na jej miejsce zostanie zaproszona do udziału kolejna kandydatka z największą liczbą głosów z konkursu SMS.

§7
Zasady głosowania

1. W konkursie może wziąć udział każda osoba, która ukończyła 18 lat i w czasie trwania konkursu wyśle z telefonu SMS zawierający kod kandydatki (podamy go w terminie późniejszym)
2. Opłata za wysłanie jednego SMS-a wynosi 2,46 zł (w tym 23% VAT). Każda osoba może wysłać dowolną liczbę SMS-ów z jednego telefonu, na dowolną kandydatkę. Wielokrotne wysyłanie SMS-a oznacza wielokrotne aktywowanie serwisu. Jeden wysłany SMS liczony jest jako jeden głos na wskazaną kandydatkę.
3. Treść SMS-a godząca w dobra osobiste i dobre obyczaje nie będzie brana pod uwagę.
4. Każdorazowe przesłanie SMS-a o odpowiedniej treści oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.
5. Laureatom nie przysługuje prawo zamiany wygranej nagrody na ekwiwalent pieniężny lub inne przedmioty.
6. Uczestnik konkursu zamawia treści marketingowe
7. Dane osoby odbierającej nagrodę zostaną zweryfikowane na podstawie dowodu osobistego.

§8
Informacja o konkursie

1. Wszelkie informacje na temat konkursu zamieszczone zostaną na łamach Tygodnika Ostrołęckiego oraz na stronie Organizatora, tj. www.to.com.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 29-765-02-11, od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-15.

§9
Postępowanie reklamacyjne

1. Reklamacje należy zgłaszać pisemnie, listem poleconym na adres - Tygodnik Ostrołęcki, ul. Gorbatowa 2a, 07-410 Ostrołęka lub pocztą elektroniczną na adres beata.modzelewska@tygodnikostrolecki.pl .
2. Do rozstrzygania reklamacji powołana jest Komisja Sprawdzająca. Decyzja Komisji jest ostateczna.
3. Termin rozstrzygnięcia reklamacji wynosi 14 dni od daty jej wpłynięcia do Organizatora. O jego rezultacie składający reklamację zostanie niezwłocznie powiadomiony listem poleconym.
4. Nie podlegają rozparzeniu reklamacje nie zawierające danych osoby zgłaszającej oraz opisu powstałego problemu.

§10
Postanowienia końcowe

1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne nieprawidłowości w połączeniach telefonicznych (w tym SMS-owych) i za przypadki wykonania połączeń przez osoby nieuprawnione. Organizator nie będzie weryfikował danych wskazanych przez osobę biorącą udział w konkursie z danymi abonenta telefonu komórkowego, z którego wykonane zostało połączenie. Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wszelkie nieprawidłowości powstałe w powyższym zakresie.
2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wady ukryte przedmiotów stanowiących nagrody w konkursie.
3. Podatek od nagród w konkursie pokrywa zdobywca nagrody, zgodnie z obowiązującymi przepisami.
4. Deklarując udział w konkursie, w sposób przewidziany niniejszym regulaminem, uczestnik wyraża zgodę na postanowienia niniejszego regulaminu, w tym na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Organizatora i zobowiązuje się do przestrzegania niniejszego regulaminu.
5. Organizator zastrzega sobie prawo do dokonania modyfikacji w postanowieniach regulaminu. W takim przypadku zobowiązany jest niezwłocznie podać informacje o tych zmianach na stronie internetowej.

Flesz - nowi marszałkowie Sejmu i Senatu, sukces opozycji

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3