Redakcja Tygodnika Ostrołęckiego [KONTAKT, DZIENNIKARZE]

redZaktualizowano 

Tygodnik Ostrołęcki
ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila" 2a
07-410 Ostrołęka

tel. (29) 764-22-82
fax. (29) 765-02-13

mail: redakcja@tygodnikostrolecki.pl, online@to.com.pl

Skład redakcji:

Beata Modzelewska – redaktor naczelna (697 770 536, beata.modzelewska@polskapress.pl)

Piotr Ossowski – sekretarz redakcji (695 119 844, piotr.ossowski@polskapress.pl)

Anna Wołosz – dziennikarz (695 119 709, anna.wolosz@polskapress.pl)

Aldona Rusinek – dziennikarz (697 770 534, aldona.rusinek@polskapress.pl)

Aleksandra Zdanowicz – dziennikarz (510 026 840, aleksandra.zdanowicz@polskapress.pl)

Mieczysław Bubrzycki – dziennikarz „Tygodnika w Ostrowi” (697 770 531, mieczyslaw.bubrzycki@polskapress.pl)

Beata Dzwonkowska – dziennikarz „Tygodnika w Makowie” (697 770 525, beata.dzwonkowska@polskapress.pl)

Michał Kowalczyk – dziennikarz sportowy (michal.kowalczyk@polskapress.pl)

polecane: FLESZ: Wybory do Parlamentu Europejskiego. To musisz wiedzieć.

Wideo

Materiał oryginalny: Redakcja Tygodnika Ostrołęckiego [KONTAKT, DZIENNIKARZE] - Tygodnik Ostrołęcki

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3