Redakcja Tygodnika Ostrołęckiego [KONTAKT, DZIENNIKARZE]

Tygodnik Ostrołęcki
ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila" 2a
07 - 410 Ostrołęka

tel. (29) 764-22-82
fax. (29) 765-02-13

mail: redakcja@tygodnikostrolecki.pl, online@to.com.pl

Skład redakcji:

Beata Modzelewska – redaktor naczelna (697 770 536, beata.modzelewska@polskapress.pl)

Piotr Ossowski – sekretarz redakcji (695 119 844, piotr.ossowski@polskapress.pl)

Anna Wołosz – dziennikarz „Tygodnika Ostrołęckiego” (695 119 709, anna.wolosz@polskapress.pl)

Aldona Rusinek – dziennikarz „Tygodnika Ostrołęckiego” (697 770 534, aldona.rusinek@polskapress.pl)

Robert Majkowski – kierownik ds. online „Tygodnika Ostrołęckiego” (510 026 840, robert.majkowski@polskapress.pl)

Mieczysław Bubrzycki – dziennikarz „Tygodnika w Ostrowi” (697 770 531, mieczyslaw.bubrzycki@polskapress.pl)

Beata Dzwonkowska – dziennikarz „Tygodnika w Makowie” (697 770 525, beata.dzwonkowska@polskapress.pl)

Michał Kowalczyk – dziennikarz sportowy (michal.kowalczyk@polskapress.pl)

Redakcja

  • Tygodnik Ostrołęcki

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3