Redakcja Tygodnika Ostrołęckiego [KONTAKT, DZIENNIKARZE]

    Redakcja Tygodnika Ostrołęckiego [KONTAKT, DZIENNIKARZE]

    red

    Tygodnik Ostrołęcki

    Aktualizacja:

    Tygodnik Ostrołęcki

    Redakcja Tygodnika Ostrołęckiego [KONTAKT, DZIENNIKARZE]
    Redakcja Tygodnika Ostrołęckiego [KONTAKT, DZIENNIKARZE]
    Tygodnik Ostrołęcki
    ul. gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila" 2a
    07 - 410 Ostrołęka

    tel. (29) 764-22-82
    fax. (29) 765-02-13

    mail: redakcja@tygodnikostrolecki.pl, online@to.com.pl


    Skład redakcji:

    Beata Modzelewska – redaktor naczelna (697 770 536, beata.modzelewska@polskapress.pl)

    Piotr Ossowski – sekretarz redakcji (695 119 844, piotr.ossowski@polskapress.pl)

    Anna Wołosz – dziennikarz „Tygodnika Ostrołęckiego” (695 119 709, anna.wolosz@polskapress.pl)

    Aldona Rusinek – dziennikarz „Tygodnika Ostrołęckiego” (697 770 534, aldona.rusinek@polskapress.pl)

    Robert Majkowski – kierownik ds. online „Tygodnika Ostrołęckiego” (510 026 840, robert.majkowski@polskapress.pl)

    Mieczysław Bubrzycki – dziennikarz „Tygodnika w Ostrowi” (697 770 531, mieczyslaw.bubrzycki@polskapress.pl)

    Beata Dzwonkowska – dziennikarz „Tygodnika w Makowie” (697 770 525, beata.dzwonkowska@polskapress.pl)

    Michał Kowalczyk – dziennikarz sportowy (michal.kowalczyk@polskapress.pl)

    Czytaj treści premium w Tygodniku Ostrołęckim Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polub nas na Facebooku

    Specjalnie dla Was

    Nasze akcje [plebiscyty, konkursy, imprezy]

    Nasze akcje [plebiscyty, konkursy, imprezy]

    Światowy Dzień Zwierząt 2018. Oto zdjęcia Waszych pupili!

    Światowy Dzień Zwierząt 2018. Oto zdjęcia Waszych pupili!