• Koniec meczu! Remis w meczu na szczycie!

• Kuriozalna druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Lukasa Bielaka! Kartka za celebrację!

• Arkadiusz Kasperkiewicz!!! Remis, 1:1 w Częstochowie!

• Obie drużyny atakują w końcówce, ależ to się ogląda!

• ...a Tomas Petrasek zastępuje Andrzeja Niewulisa.

• Jewhen Radionow zmienia Rafała Kujawę...

• Ataki Rakowa przybierają na sile w końcówce!

• Dośrodkowanie wprost na głowę Rafała Kujawy, strzelec gola uderza obok bramki!

• Patryk Kun zmienia Karola Mondka w zespole Rakowa.

• Wojciech Łuczak nie może kontynuować gry, zmienia go Bartłomiej Kalinkowski.

• Karol Mondek! Jak to nie wpadło! Zawodnik Rakowa nie trafia w piłkę dwa metry od bramki!

• Wojciech Łuczak ucierpiał w starciu z rywalem, trudno powiedzieć, czy będzie w stanie kontynuować grę.

• Wojciech Łuczak starał przebić się przez pole karne Rakowa efektownym dryblingiem, ale nie miał szans w starciu z dwoma obrońcami.

• Raków spokojnie wymienia podania na połowie ŁKS-u, konstruując kolejną akcję ofensywną.

• Miłosz Szczepański po dośrodkowaniu Karola Mondka uderza lekko głową, piłka minimalnie mija słupek!

• Arkadiusz Kasperkiewicz fauluje rywala w ofensywie w polu karnym łodzian.

• ŁKS cofnął się na swoją połowę i dał się zepchnąć do defensywy, ale póki co Raków nie potrafi tego wykorzystać.

• Lukas Bielak z ostrym wejściem w nogi Marcina Listkowskiego otrzymuje żółtą kartkę.

• Mocny strzał Rafała Kujawy z dystansu do boku odbija Michał Gliwa!

• Wznawiamy mecz!

• W przerwie Adam Radwański zmienia Petra Schwarza.

• Przerwa, po 45 minutach ŁKS prowadzi w Częstochowie 1:0 po bramce Rafała Kujawy!

• Blisko gola samobójczego po interwencji Jana Sobocińskiego, świetnie broni Michał Kołba!

• Korner dla Rakowa w końcówce pierwszej połowy.

• Petr Schwarz doskonale przyjął piłkę na linii pola karnego, walczył z obrońcą i zdecydował się na strzał, doskonale zablokował go wszechobecny Jan Sobociński!

• Jan Sobociński doskonałą, czystą interwencją zatrzymuje akcje Rakowa na linii pola karnego ŁKS-u.

• Olbrzymie problemy mają piłkarze Rakowa. W tym momencie podopieczni Marka Papszuna nie potrafią wyjść z piłką z własnej połowy.

• Rafał Kujawa z żółtą kartką za zatrzymanie kontrataku wślizgiem przy linii bocznej.

• Bardzo lekka główka Szymona Lewickiego nie stanowiła zagrożenia pod bramką ŁKS-u, piłkę łapie Michał Kołba.

• Piłkarze Rakowa ze wszystkich sił starają się przebić pod pole karne łodzian, ale są uderzająco nieskuteczni.

• Na ten moment niepodważalną przewagę na placu gry ma ŁKS.

• Jan Grzesik ukarany kartką za faul w okolicach własnej szesnastki.

• Po wielkim zamieszaniu w polu karnym Rafał Kujawa zdołał oddać strzał przewrotką z najbliższej odległości i trafił do siatki!

• Gooooool! 1:0 dla Łódzkiego Klubu Sportowego, Rafał Kujawa, gol po strzale przewrotką!

• To powinien być gol! Doskonałe podanie od Łukasza Piątka do Macieja Wolskiego, piłkarz gości pudłuje z najbliższej odległości!

• Z piłką 20 metrów od bramki Rakowa odnalazł się Wojciech Łuczak, piłka po jego strzale przelatuje wysoko nad poprzeczką.

• Artur Bogusz zdecydował się na strzał z narożnika pola karnego, ale został błyskawicznie zablokowany.

• Bardzo niecelne uderzenie Miłosza Szczepańskiego z dystansu na rozpoczęcie rywalizacji.

• Pierwszy gwizdek arbitra i początek meczu w Częstochowie!

• Raków i ŁKS już na murawie!

• Szlagier, mecz pierwszej i trzeciej drużyny w lidze, liczymy na jak najwięcej bramek i mnóstwo emocji!

• Sędzią spotkania będzie pan Łukasz Bednarek.

• Rezerwowi ŁKS-u: Dominik Budzyński, Bartosz Widejko, Jewhen Radionow, Dani Ramirez, Jakub Kostyrka, Bartłomiej Kalinkowski i Maksymilian Rozwandowicz.

• Rezerwowi Rakowa: Jakub Szumski, Tomas Petrasek, Adam Radwański, Adam Czerkas, Patryk Kun, Daniel Bartl i Sebastian Musiolik.

• Dzień dobry, zaczynamy relację z meczu Raków Częstochowa – ŁKS Łódź!