Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Rafał Gotowiec nowym radnym powiatu przasnyskiego

red
Starostwo Powiatowe w Przasnyszu
Rafał Gotowiec z Polskiego Stronnictwa Ludowego zajął w radzie powiatu przasnyskiego miejsce zmarłego ś.p. Piotra Marchlińskiego.

Piotr Marchliński był wieloletnim radnym (z ramienia PSL). Po wygaszenia jego mandatu w radzie powiatu zastąpił go Rafał Gotowiec, który startował z tego samego okręgu i uzyskał trzeci wynik w ostatnich wyborach (po Piotrze Marchlińskim i Mariuszu Szemplińskim). Ślubowanie złożył podczas ostatniej sesji.

Rafał Gotowiec ma 34 lata, posiada wykształcenie wyższe oraz bogate doświadczenie zawodowe i społeczno-polityczne.

Ukończył Społeczną Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi, studia na kierunku zarządzanie i marketing w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem, studia podyplomowe w zakresie menadżer jakości, Akademię Humanistyczną im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku, wydział nauk politycznych, studia na kierunku politologia w zakresie administracji publicznej oraz Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, wydział nauki o żywności, studia podyplomowe w zakresie polityki rolnej w Unii Europejskiej „AGRO-UNIA”.

Swoją karierę w latach 2004-2016 związał z Biurem Powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Przasnyszu - zaczynał od stażu, skończył na stanowisku zastępcy kierownika. Obecnie jest zastępcą dyrektora Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chorzelach.

Jest członkiem Zarządu Ochotniczej Straży Pożarnej w Węgrze, Auto Moto Klubu „Rzemieślnik” w Przasnyszu. W latach 2006–2014 był radnym gminy w Czernicach Borowych. W 2014 roku przez kilka miesięcy piastował funkcję przewodniczącego rady gminy.

Jest żonaty, ma dwoje dzieci.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki