Punkt Korony w Nasielsku. Zobacz zdjęcia i wideo

Po ciekawym starciu Korona podzieliła się punktami ze Żbikiem.
Po ciekawym starciu Korona podzieliła się punktami ze Żbikiem. Arkadiusz Dobkowski
To już piąte spotkanie w rundzie wiosennej bez zwycięstwa piłkarzy ostrołęckiej Korony. Tym razem podopieczni trenera Michała Robaszkiewicza zaledwie zremisowali ze Żbikiem Nasielsk 1:1.

Pierwsze trafienie dla gospodarzy padło w 11. minucie meczu przy udziale obrońcy żółto-niebieskich Michała Borkowskiego. W drugiej połowie meczu Żbik mógł podwyższyć prowadzenie, ale świetnie interweniował Sebastian Szczechowiak, broniąc rzut karny i w sytuacji sam na sam. W 65. minucie meczu Korona odrobiła straty za sprawą Pawła Skarzyńskiego, który bezpośrednim strzałem z rzutu rożnego pokonał golkipera z Nasielska.

Kolejnym rywalem Korony będzie w wyjazdowym starciu Iskra Krasne. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę, 16 kwietnia na stadionie przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach. Początek o godz. 15.00.

Żbik Nasielsk - Korona Ostrołęka 1:1 (1:0)

Bramki: Borkowski 11. (s) - Skarzyński 65.

Korona: Szczechowiak - Ludwiczak (76. Buchalski), Zięba, Jastrzębski, Borkowski - Drężewski, Skarzyński, Jóżwiak (46. Krawul), Ogonowski, Staszczuk - Nosek