Pucharowe sukcesy ostrołęckich Gladiatorów

W ostatnich startach zawodnicy UKS Gladiator nie schodzą z podium.
W ostatnich startach zawodnicy UKS Gladiator nie schodzą z podium. A. Dobkowski
Dwa medale wywalczyli zawodnicy UKS Gladiator Ostrołęka w zawodach Pucharu Polski Amatorskiej Ligi MMA w Sochaczewie. Adam Guzowski wywalczył złoty medale, a Daniel Chrzanowski sięgnął po srebro.

Obydwaj zawodnicy, to fighterzy, którzy zaczynają dopiero swoją przygodę z walkami MMA, pod wodzą trenera Wojciecha Dudkowskiego.
Daniel Chrzanowski jest obecnie w fazie przygotowań do Gali MMA TNT 3 Fight w Kobyłce, gdzie już w maju zmierzy się w rewanżowym pojedynku z zawodnikiem tamtejszego klubu Jackiem Pazio. W czasie ALMMA (Amatorska Liga MMA) 54 w Sochaczewie 2 marca Daniel w ćwierćfinałowym pojedynku kategorii junior -73 kg nie dał szans rywalowi zmuszając go do poddania dźwignią łokciową. Półfinał wygrał po dwóch dogrywkach na punkty, by w finale ulec również na punkty bardziej doświadczonemu rywalowi. To drugi srebrny medal Daniela Chrzanowskiego w Pucharze Polski MMA.

Również drugi krążek, ale drugi złoty zdobył Adam Guzowski. Adam z walki na walkę zdobywa coraz większe doświadczenie. Poprzedni medal Pucharu Polski podopieczny shihana Wojciecha Dudkowskiego wywalczył po zaciętych pojedynkach, w których o zwycięstwie musieli decydować sędziwie. Tym razem Guzowski w finałowym pojedynku nie pozostawił wątpliwości, kto jest w kategorii senior - 83 kg najlepszy i znokautował swojego przeciwnika w ciągu 30 sekund!

Kolejne zmagania z udziałem Gladiatorów już 8 marca - tym razem Grand Prix Polski w Brazylijskim Ju Jitsu.