Puchar wójta gminy Rzekuń w rękach Narwi. Zobacz zdjęcia i wideo

Piotr Dawidzki odebrał puchar za pierwsze miejsce z rąk wójta gminy Rzekuń Stanisława Godziny. A. Dobkowski
Narew Ostrołęka okazała się najlepszym zespołem w turnieju o pucharu wójta gminy Rzekuń. W finale niebiesko-czerwoni pokonali Orzeł Sypniewo 3:2.

Turniej o puchar wójta gminy Rzekuń

Do rywalizacji w zawodach zorganizowanych przez miejscowy klub Rzekunianka przystąpiło ostatecznie siedem zespołów. W ostatniej chwili z udziału w imprezie zrezygnowali piłkarze MKS Przasnysz i nie pojawili się w hali sportowej przy ulicy Nowej.

Kibice obejrzeli kilkanaście emocjonujących spotkań, stojących na dobrym poziomie. W zawodach zabrakło sukcesów dwóch zespołów gospodarzy. Podopieczni trenera Pawła Samsela zajęli odpowiednio piąte i siódme miejsce w turnieju.

Piłkarze ostrołęckiej Korony HiD uplasowali się na czwartej pozycji w zawodach, przegrywając spotkanie o miejsce na najniższym stopniu podium z Fortami Piątnica w rzutach karnych. W regulaminowym czasie gry mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Największe emocje towarzyszyły spotkaniu finałowemu, w którym piłkarze Narwi Ostrołęka pokonali Orzeł Sypniewo 3:2. Dwie bramki dla niebiesko-czerwonych strzelił Piotr Strzeżysz. Jedno trafienie zaliczył testowany Kamil Gontarz. Dla zawodników z Sypniewa dwie bramki zdobył Paweł Kowalkowski, który został najlepszym strzelcem zawodów.

Miano najlepszego bramkarza organizatorzy przyznali golkiperowi Rzekunianki Rzekuń Danielowi Woźniakowi. Z kolei najlepszym zawodnikiem turnieju o puchar wójta wybrano Patryka Wysockiego z ostrołęckiej Korony HiD.

Zwycięska drużyna Narwi Ostrołęka w turnieju wystąpiła w składzie:
Andrzej Łyziński, Kamil Rymek - Piotr Dawidzki, Jakub Zalewski, Piotr Strzeżysz, Piotr Kubat, Paweł Gawrych, Kamil Gontarz.

Klasyfikacja końcowa turnieju: 1. MKS Narew Ostrołęka, 2. Orzeł Sypniewo, 3. Forty Piątnica, 4. Korona HiD Ostrołęka, 5. Rzekunianka I Rzekuń, 6. KS CK Troszyn, 7. Rzekunianka II Rzekuń.