Puchar Polski jest nasz! Korona Ostrołęka wygrywa szczebel okręgowy [WIDEO, ZDJĘCIA]

Korona Ostrołęka zdobyła okręgowy Puchar Polski! W decydującym meczu podopieczni Marcina Truszkowskiego wygrali z MKS Przasnysz 2:0 po bramkach Marcina Kraski i Macieja Staszczuka. Był to ostatni mecz Korony, w którym jej trenerem był Marcin Truszkowski - nie ma to jak udane zakończenie!

Spotkanie - mimo takiego wyniku - było dość wyrównane. Obie drużyny miały szanse na bramki, lecz skuteczniejsi byli piłkarze Korony Ostrołęka. Znakomicie w bramce Korony spisywał się Andrzej Łyziński, który tym meczem również żegna się z ostrołęcką drużyną, a uściślając - zamierza zawiesić rękawice na kołku, kończąc pełną sukcesów karierę.

Pierwszy gol padł w 41. minucie, wtedy to piłkę do siatki skierował Marcin Kraska. W 73. minucie bramkę głową z najbliższej odległości zdobył Maciej Staszczuk i stało się jasne, że Korona tego meczu nie przegra. Ostrołęczanie zwyciężyli 2:0 i wznieśli w górę efektowny puchar!

Korona Ostrołęka - MKS Przasnysz 2:0 (1:0)
Bramki: 41. Kraska, 73. Staszczuk

Korona: Łyziński - Dzbeński, Jastrzębski, Skorupka, Borkowski, Strzeżysz, Laska, Dzwonkowski, Słowik, Kraska, Staszczuk. Zagrali również: Gąska, Macioch, Muchin, Nosek.