Przywieźli perły

(zet)
W czwartym Ogólnopolskim Biegu o Kryształową Perłę Jeziora Narie z czasem 2:04,14 przybiegł na metę Waldemar Pędzich z ULKS Lelis. - Jestem bardzo zadowolony z tego wyniku, bo wygrałem w swojej kategorii - powiedział nam pan Waldemar. W biegu głównym, rozegranym 13 lipca, na 33 kilometry startowało 150 uczestników. Waldemar Pędzich przybiegł jako szósty, pierwszy był Artur Szczepański z Olsztyna, dwudziesty także z ULKS Lelis - Mirosław Wilkowski. Bardzo dobrze spisała się także młodzież. W sumie zdobyli siedem Pereł Jeziora Narie. W swoim roczniku najlepsi byli Paulina Sęk i Bartłomiej Pędzich na dystansie 1000 m, na dystansie 500 m zwyciężyła Katarzyna Róziecka.