Przemawia przez nią Bóg! Tajemnica Mieczysławy Kordas z Łomży

(red)
Od lutego Pan Jezus nanosi poprawki na swojej ”stronie”. Co jest ważne dla Niego i dla nas Pan Jezus pisze innym drukiem.
Od lutego Pan Jezus nanosi poprawki na swojej ”stronie”. Co jest ważne dla Niego i dla nas Pan Jezus pisze innym drukiem. Fot. sxc.hu
Cud w Sokółce to przy tym żadna sensacja. Kobieta z Łomży twierdzi, że założyła stronę internetową, ponieważ kazał jej to zrobić… Jezus. Na tej stronie przemawia głosem Boga.

- Kilkoro moich znajomych oszalało na punkcie tej kobiety. I nie mogę ich przekonać, że to jest oszustwo - mówiła nasza Czytelniczka, mieszkanka Ostrołęki. Chodzi jej o stronę internetową "Echo Chrystusa Króla", prowadzoną przez kobietę, która twierdzi, że… przemawia przez nią Bóg.

Mieczysława Kordas, bo o niej mowa, sama pisze o sobie, że nie walczy mieczem, ani nie szuka ludzkiej sławy, jednak prowadzi walkę duchową, i to ze wszystkich swoich sił. A potem dodaje, że: Tym, który wyraźnie domagał się od niej otwarcia strony w internecie, był... sam Pan Jezus!

Jej rozmowy z Bogiem zaczęły się już jakiś czas temu, na swojej stronie internetowej pisze: Na wołanie Pana Jezusa odpowiedziałam bez namysłu: Oto jestem. Mów, Panie, bo sługa Twój słucha. I tak zaczęła się ta moja życiowa uświęcona przygoda...

Pani Mieczysława, ma 63 lata urodziła się w Łomży, obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych, sama o sobie pisze "Jestem szczęśliwą matką czworga dzieci i sześciorga wnucząt. Chociaż wszystko w Ameryce mi imponowało i zadziwiało - wszystko takie inne, wielkie, bogate i łatwo dostępne - o rodzinie nigdy nie zapomniałam. Z Bożą pomocą wszyscy z mojej rodziny znaleźli się w Ameryce...".

Na swojej stronie internetowej pani Mieczysława umieszcza fragmenty swoich dialogów z Jezusem. Zadaje Panu pytania i przytacza Jego odpowiedzi.

Pani Mieczysława pisze:
Należy się wszystkim naszym korespondentom wyjaśnienie, co to znaczy: "Pan Jezus napisał". Otóż - od lutego bieżącego roku Pan Jezus nanosi poprawki na swojej "stronie". Co jest ważne dla Niego i dla nas Pan Jezus pisze innym drukiem, bo ja umiem pisać tylko najzwyklejszym pismem. Nauczyłam się niedawno pogrubiać litery i pismem pochyłym, aby odróżnić słowo Pana Jezusa. W oryginalnym dokumencie to jest bardzo widoczne, ponieważ bardzo odróżnia się to inne pismo. Zwykle znajduję nowy tekst, gdy otwieram laptop a wtedy serce się raduje, że Pan Jezus ze mną pisze.

Masz problem? Jezus ci odpowie

Ludzie, za pośrednictwem pani Mieczysławy, zadają pytania Jezusowi dotyczące medycyny, życia osobistego, przyszłości kraju, apokalipsy…

"Panie Jezu - pewne osoby pytają Ciebie, czy powinni teraz brać medycynę w postaci pastylek, które oferują lekarze a także w formie przymusu przeciw grypie.? - pisze na swojej stronie pani Mieczysława.

A Pan jej odpowiada:
Nie potrzeba im brać żadnych proszków. W każdym lekarstwie jest jakiś składnik szkodzący na inne organy. Niech nie zmuszają was do profilaktycznego pobierania, bo to wszystko jest chemia działająca szkodliwie na coś innego. Używajcie profilaktycznie naturalnych witamin i antybiotyków, które są w owocach i warzywach: cytryny i czosnek. Są pastylki też oparte na naturalnych składnikach, ale na razie niczego nie szukajcie specjalnie. Przeciwdziałanie też naturalne.
I podpis: Jezus - dobry Lekarz.

- Panie Jezu co ma zrobić J....., którego zwolnili z pracy i jest zadłużony finansowo? - pyta. Na jej pytanie Pan odpowiada:
- Sytuacja wasza zdaje się być bez wyjścia, ale nawet w takiej trudnej sytuacji nie można się poddawać, bo Ja chcę wam pomagać. Nawet po to, abyście patrzyli innymi oczami i nie załamywali rąk. Bo zdaję im się, że jak sobie odbiorą życie, to już zakończy się kłopot. A to mówię wam - wasz kłopot dopiero się zaczyna i taką haniebną decyzją rozpoczynają się wasze tortury wieczne. Módlcie się o dary Ducha Świętego, aby iść prostą drogą przez życie ze Mną - waszym Przyjacielem

Kataklizmy powodowane grzechami

- Panie Jezu - młoda dziewczyna pyta Ciebie, czy przedstawiona przyszłość nasza wg filmu - "Rok 2012" który jest wyświetlany w kinach będzie prawdziwa? - kontynuuje rozmowę.
Pan: Wiem, że wielu boi się tej daty. To znaczy, że boją się Mnie, bo w tym momencie Ja przychodzę po ich dusze. Lepiej dla nich będzie, jeżeli bojąc się będą powracali myślą, mową i uczynkiem do Boga. A oni bojąc się myślą, że umrą, ale dalej grzeszą. Ten film powoduje, że powinno być niebo na ziemi od ludzi nawróconych, nie grzeszących, zjednoczonych ze Mną. A oni boją się i dalej grzeszą. Przecież to takie łatwe: Eucharystia, Spowiedź szczegółowa i porzucenie grzechu. Dlaczego ludzie nie mogą zrozumieć, że wszelkie kataklizmy i ich nieszczęścia powodowane są ich grzechami. Ja jestem Miłością i nie zależy Mi na karaniu Moich braci i sióstr. Ziemski ojciec też musi karać swoje niegrzeczne dzieci. Z Ojcem Niebieskim jest tak samo. Mój Ojciec w Niebie jest tak bardzo obrażany, że takie kataklizmy jak w Haiti niewiele pomogą grzesznikom . Ludzie są głusi i ślepi na wołanie Moje.

- Panie Jezu - J. pyta Ciebie, czy w dalszym ciągu aktualne są słowa, które powiedziałeś do Rozalii Celakówny, że zostaną się tylko te państwa, które uznają Ciebie za Króla?
Pan: Tak, to prawda. Jest Mi smutno, że ludzie nie chcą Mi wierzyć. Jest Mi smutno, że ludzie wam nie chcą wierzyć do których to mówię. Ludzie wybrali innych bogów i myślą, że będzie im lepiej żyć beze Mnie. Szkoda, że nie może więcej dusz przyjść z piekła. Gdyby byli roztropni to uwierzyliby tym co byli. Ale oni nawet nie chcą tego wiedzieć. Oni wolą żyć w bezmyślności. Każdy chce być królem innego człowieka. Ostoją się tylko te państwa, w których będę królował, bo Ja jestem Pan i Bóg wasz i wszystko musi się wypełnić, bo żadnej poprawy nie ma a jest coraz gorzej. Tak, tak Moi drodzy wierni bojący się Boga, żal Mi was wszystkich ale to człowiek - człowiekowi zgotuje taki haniebny los.

- Panie Jezu - pewne osoby w Polsce pytają Cię abyś im podpowiedział, czy mają szansę znaleźć pracę, czy im pomożesz?
Pan: Rozpacz Mnie ogarnia o ludzi poszukujących pracy a będzie jeszcze gorzej. Tak rządzi obecny rząd w Polsce - nie dba o ludzi ani jak im pomóc. Dbają tylko o siebie, swoje majątki i kłócą się między sobą. Premiera nie obchodzą ludzie. Gdybym został waszym Królem, to niechybnie wszyscy malwersanci i nieuczciwie pracujący zostaliby wykryci. Zapanowałby pokój w was. Zapanowałaby zgoda między wami, bo ja kocham ludzi. W waszym rządzie jest bardzo dużo Moich wrogów, więc nie zależy im abym królował ani w sercach, ani w szkołach, ani na ulicy.

Niebiańska strona

Pani Mieczysława konsultuje z Bogiem także wygląd strony internetowej, którą wspólnie prowadzą, pyta:
- Panie Jezu - czy te linki comiesięczne od Magdaleny mogą być na Twojej "stronie" Pytam, ponieważ ludzie boją się czasów, które nadejdą.
A Pan odpowiada:
Do każdego mówię inaczej. Linki zostaw, bo wiesz przecież, że ludzie lubią je czytać. Tam nie ma straszenia. Tam jest rzeczywistość, która nie powinna straszyć.
- Panie Jezu, czy podoba Ci się pomysł przetłumaczenia Twojej "strony" na jęz.angielski? - pyta dalej.
Pan: O, tak - Ja mieszkam w sercach ludzi posługujących się różnymi językami.
Wiem, że ludzie wezmą pod uwagę słowa Moje z Mojej "strony" i porzucą grzech.

Dialog z prezydentem

Pani Mieczysława koresponduje także z kancelarią prezydenta RP. Na swojej stronie przytacza odpowiedź, którą otrzymała z kancelarii:

Pani Mieczysława Kordas
Szanowna Pani
Potwierdzamy wpływ Pani listu z dnia 31 lipca 2009 roku nadesłanego do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego.
Dziękujemy za podzielenie się swoimi opiniami. Zapewniamy, że napływające do Kancelarii listy stanowią jedno z ważnych źródeł informacji o występujących problemach i oczekiwaniach społecznych oraz są pomocne w decyzjach i działaniach podejmowanych przez Prezydenta RP w ramach przysługujących Mu uprawnień.
Jednocześnie odnosząc się do treści nadesłanej korespondencji uprzejmie informujemy, że kwestia intronizacji Chrystusa Króla była szeroko komentowana przez różne środowiska m.in. przez Konferencję Episkopatu Polski, w związku z projektem uchwały w tej sprawie, przygotowanym przez grupę posłów na Sejm V kadencji (2005-2007). Należy podkreślić, że tego typu decyzje należą do kompetencji Kościoła. Dlatego postulaty w sprawie intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski można kierować bezpośrednio do Konferencji Episkopatu Polski, jako instytucji właściwej do rozpatrzenia i zajęcia stanowiska w przedmiotowej kwestii.
Z poważaniem
Kancelarii Prezydenta RP

A co Wy sądzicie o działalności Mieczysławy Kordas? Zapraszamy do dyskusji na naszym forum.

Komentarze 222

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

A
ANNA

CZYTAJAC TE WSZYSTKIE WREDNE KOMENTARZE,.....POCHODZA OD DEMONOW.WIDAC CO W WAS SIEDZI JADOWITE ZMIJE...WLASNIE TO JEST WREDNA WADA POLAKOW.JEDEN DRUGIEGO BY W LYZCE WODY UTOPIL.AZ NA WYMIOTY ZBIERA ....A ZARAZEM WSPOLCZUCIE JAK MOZNA BYC TAK WREDNYM?...POLAK NIGDY NIE POCHWALI ,TYLKO WLASNIE Z ZAZDROSCI,BEDZIE OPLUWAL WSZYSTKO,ZEBY MIEC TYLKO SATYSFAKCJE-JAK DEMON!!!!!,....I CIESZY SIE ,ZE DOWALI. A TUTAJ WLASNIE WY BEZWSTYDNI NAWET P.JEZUSA OPLUWACIE I VASSULE RYDEN...CO W WAS SIEDZI OPETANY NARODZIE?SZATANSTWO!!!! JAK SIE NIE OPANUJECIE PRZYJDZIE KARA PRZEZ WAS NA CALY NASZ NAROD.WEZ SIE LEPIEJ ZA ROZANIEC I PROS P.BOGA O LASKE ROZEZNANIA,ROZTROPNOSC I MADROSC BOZA...I NIE POWIELAJ PLOTEK ,KTORE NARZUCA SAM SZATAN....JAKI POZIOM REPREZENTUJE JEDEN Z DRUGIM ...MNIEJ NIZ ,,O''

A
ANNA

CZYTAJAC TE WSZYSTKIE WREDNE KOMENTARZE,.....POCHODZA OD DEMONOW.WIDAC CO W WAS SIEDZI JADOWITE ZMIJE...WLASNIE TO JEST WREDNA WADA POLAKOW.JEDEN DRUGIEGO BY W LYZCE WODY UTOPIL.AZ NA WYMIOTY ZBIERA ....A ZARAZEM WSPOLCZUCIE JAK MOZNA BYC TAK WREDNYM?...POLAK NIGDY NIE POCHWALI ,TYLKO WLASNIE Z ZAZDROSCI,BEDZIE OPLUWAL WSZYSTKO,ZEBY MIEC TYLKO SATYSFAKCJE-JAK DEMON!!!!!,....I CIESZY SIE ,ZE DOWALI. A TUTAJ WLASNIE WY BEZWSTYDNI NAWET P.JEZUSA OPLUWACIE I VASSULE RYDEN...CO W WAS SIEDZI OPETANY NARODZIE?SZATANSTWO!!!! JAK SIE NIE OPANUJECIE PRZYJDZIE KARA PRZEZ WAS NA CALY NASZ NAROD.WEZ SIE LEPIEJ ZA ROZANIEC I PROS P.BOGA O LASKE ROZEZNANIA,ROZTROPNOSC I MADROSC BOZA...I NIE POWIELAJ PLOTEK ,KTORE NARZUCA SAM SZATAN....JAKI POZIOM REPREZENTUJE JEDEN Z DRUGIM ...MNIEJ NIZ ,,O''

A
Anna
W dniu 10.02.2010 o 18:14, Gość napisał:

Rozmawiający z Panem Bogiem jest skromny,nie afiszuje się tym.No cóz pojechała do Stanów i dostała pier***ca.Jestem głęboko wierzącym i mnie to obraża,przedewszystkim moją wiarę.

I ty jestes gleboko wierzacy?czlowieku i krytykujesz slowo Boze ,przekazywane przez samego Chrystusa Krola....Wstydz sie przed samym Bogiem...pyszny czlowieku..przez pyche lucyfer zostal potepiony.....chwalisz sie jak ty jestes wierzacy...ty wcale jestes niewierzacy...brak slow...

A
Anna
W dniu 10.02.2010 o 18:14, Gość napisał:

Rozmawiający z Panem Bogiem jest skromny,nie afiszuje się tym.No cóz pojechała do Stanów i dostała pier***ca.Jestem głęboko wierzącym i mnie to obraża,przedewszystkim moją wiarę.

I ty jestes gleboko wierzacy?czlowieku i krytykujesz slowo Boze ,przekazywane przez samego Chrystusa Krola....Wstydz sie przed samym Bogiem...pyszny czlowieku..przez pyche lucyfer zostal potepiony.....chwalisz sie jak ty jestes wierzacy...ty wcale jestes niewierzacy...brak slow...

A
Anna
W dniu 10.02.2010 o 18:14, Gość napisał:

Rozmawiający z Panem Bogiem jest skromny,nie afiszuje się tym.No cóz pojechała do Stanów i dostała pier***ca.Jestem głęboko wierzącym i mnie to obraża,przedewszystkim moją wiarę.

I ty jestes gleboko wierzacy?czlowieku i krytykujesz slowo Boze ,przekazywane przez samego Chrystusa Krola....Wstydz sie przed samym Bogiem...pyszny czlowieku..przez pyche lucyfer zostal potepiony.....chwalisz sie jak ty jestes wierzacy...ty wcale jestes niewierzacy...brak slow...

B
Barbara
Pani Kordas to nie Vassula Ryden. Trzeba poznać życie i rozmowy P.JEZUSA z Vassula żeby szybko przekonać się jak Bóg wchodzi w życie człowieka, przez którego chce objawić swiatu Swoją Miłość i Wolę.Widac tu czystą manipulacje i granie na uczuciach i wierze ludzi. P. Kordas Pisze jeśli nie swoje myśli, to innych, którzy są zamieszani w te oszustwa. ZŁY DUCH potrafi wiele złego uczynić nawet podszywajac się pod rzekomo prawdziwie "święte slowa". LUDZIE OPAMIETAJCIE SIĘ,PRZEZ INTERNET, TELEFON TO DZIAŁA TYLKO ZŁY DUCH CZY TO POŚREDNIO PRZEZ P. MIECZYSŁAWE CZY BEZPOŚREDNIO S A M!!! Powstanie bowiem wiele fałszywych proroków... Niech Duch Święty Was oswieci., KAŻDA KONSEKROWANA HOSTIA JEST PRAWDZIWYM CIAŁEM PAŃSKIM. JEŚLI KTOŚ PRZYJMUJE CIAŁO PANA W GRZECHU CIĘŻKIM P. JEZUS BARDZO CIERPI JAK PODCZAS NOCY GDY OPRAWCY ZNĘCALI SIĘ NAD NIM/Z OBJAWIEŃ S. LEONILLI ZAKONNICY/, ALE DALEJ JEST W HOSTII OBECNY,POZWALA SIĘ PRZYJĄĆ TAKIEJ GRZESZNEJ DUSZY, NIE SPRAWIA ŻE HOSTIA STAJE SIĘ TYLKO PUSTYM OPŁATKIEM.
M
Maciek Rycak

                              PANI MIECZYSŁAWA, W MOIM ODCZUCIU TO DRUGA " WASSULA RYDEN"  ALBO

 

JAKAŚ INNA CIĘŻKO NAWIEDZONA NIEWIASTA. WIELU LUDZI  NA ICH PUNKCIE  ZACZĘŁO

 

WARIOWAĆ!!!   I ODWRACAĆ SIĘ OD KOŚCIOŁA.

 

                           DO JAKIEJŚ  AGNIESZKI CZY MARYNI TEŻ  PRZYCHODZĄ  UNIESIENIA  W  KTÓRYCH

 

WIDZĄ  CUDA,  (SAM BYŁEM ŚWIADKIEM, PODCZAS  POBYTU W GIETRZWAŁDZIE).

 

                        POCZĄTKOWO BISKUP ZANIĆ W  MOSTARZE  W  CHORWACJI, TEŻ NIE UZNAWAŁ 

 

OBJAWIEŃ  W  MEDJUGORIE,  TWIERDZIŁ  ON  ŻE  TAKICH  "MISTYKÓW " ,  W SWOJEJ  DIECEZJI  MA

 

NA  PĘCZKI, JEDNI  Z  NICH  WIDZĄ  "MATKĘ  BOŻĄ"  W  AUTOBUSIE,  SUPERMARKECIE  CZY 

 

JESZCZE  INNI  NA  STACJI  BEZYNOWEJ,  ALBO  W  RESTAURACJI  :-)

 

                      Z  CAŁYM  SZACUNKIEM  DLA  TYCH  " WIDZĄCYCH ", ALE  W  TAKICH 

 

SZCZEGÓLNYCH  PRZYPADKACH  KOŚCIÓŁ  ZALECA  GŁĘBOKO  IDĄCĄ  OSTROŻNOŚĆ  

 

 

ALLELUJA, JEZUS ŻYJE !!!

 

POZDRAWIAM

Maciek  Rycak - Ostrołęka

 

 

 

 

g
gwiazda
Przeczytane przezemnie wpisy w powyższej stronie w mojej opinii podzieliłam na walkę dobra ze złem.
Zauwaza się ataki czytelników tejże strony na interwencję Boga w nasze ziemskie życie. Zwiazku z powyższym być może Osoba uczestnicząca w tym przekazie (p. Mieczysława) robi to niewłaściwie albo jak to pisze jeden z wpisów tej strony Bóg tylko straszy i napomina.Słowo niewłaściwie użyłam związku z atakami na Panią i jej przekazy. Widzę tu pretensję czytelników że tu nie mają wpływu na to co mają wpływ tu na ziemi i to niektórych boli bo tego się nie da kupić to się otrzymuje inną drogą na którą trudno co poniektórym wejść a jeszcze trudniej w tą rzeczywistość uwieżyć. Tak z mojej strony Bóg upomina się o Nas przez cały czas i to widać w przekazach przez wszystkich widzącyw w przeszłości i teraźniejszości (w Pani wpisach też). jak widać śmiertelnikowi źiemskiemu jes trudno w to uwieżyć nawet jak mieni się wieżącym.
Ta żeczywistość kieruje się innymi prawami, ma inne wymiary i nie jest to wymiar naturalistyczny.
p
pozdrawiam
OD SADZENIA JEST PAN BOG ---NASZE I WASZE OSADY SA ZAWSZE INNE OD BOSKICH ,WIEC SIE POCHAMUJCIE Z WASZYMI OSADAMI ,ZEBYSCIE NIE BYLI I WY OSADZENI W GORSZY SPOSOB.
WIELE JEST KRYTYCYZMU ,A TAK MALO MILOSCI ---TE SLOWA MOWI CIAGLE MATKA BOZA W MEDJUGORJU .
A NA POLSKE SPADNIE KARA BOZA ,BO NIENAWISC ,ZAZDROSC JEST TAK POWSZECHNA ,ZE BOG JUZ NIE MOZE NA TO PRZEPATRZEC .
ZASTANOWCIE SIE NAD SWOIM POSTEPOWANIEM I NIE OSKARAZAJCIE I NIE OSADZAJCIE AMILUJCIE I KOCHAJCIE .
POZDRAWIAM WRAZ Z PANEM BOGIEM
JJ.G.

Co ma ostrzeżenie o herezjach do osądów i osądzania? No i to nieustanne straszenie kara Boską? Bóg jest Miłością,Chrystus Jest Miłością, czy to nie jest wspaniała nowina? Módl się i nie osądzaj innych jak sama ,czy sam pouczasz ....fanatyzm jest chorobą, nie ma nic wspólnego z pobożnością ,czy rozwojem duchowym.
B
BERRY
OD SADZENIA JEST PAN BOG ---NASZE I WASZE OSADY SA ZAWSZE INNE OD BOSKICH ,WIEC SIE POCHAMUJCIE Z WASZYMI OSADAMI ,ZEBYSCIE NIE BYLI I WY OSADZENI W GORSZY SPOSOB.
WIELE JEST KRYTYCYZMU ,A TAK MALO MILOSCI ---TE SLOWA MOWI CIAGLE MATKA BOZA W MEDJUGORJU .
A NA POLSKE SPADNIE KARA BOZA ,BO NIENAWISC ,ZAZDROSC JEST TAK POWSZECHNA ,ZE BOG JUZ NIE MOZE NA TO PRZEPATRZEC .
ZASTANOWCIE SIE NAD SWOIM POSTEPOWANIEM I NIE OSKARAZAJCIE I NIE OSADZAJCIE AMILUJCIE I KOCHAJCIE .
POZDRAWIAM WRAZ Z PANEM BOGIEM
JJ.G.
G
Gość
Strona pani Mieczysławy Kordas została zaatakowana przez hakerów - jej nieprzyjaciół. Na jej stronie od dłuższego czasu modyfikowany był tekst, a także dodawane były wpisy za jej plecami. Ludzie, którzy regularnie odwiedzali jej stronę stracili dzięki temu wiarę w prawdziwości tych przekazów, a sama pani Kordas znalazła się na ostrzu krytyki.
b
basia
bardzo pozyteczna dzialalnosc pani Kordas oby wiecej ludzi bralo slowa do serca i sie nawrocili.....
G
Gość
Maryja Panna Rozanska slynie od niepamietnych czasow z licznych lask uzdrowien i nawrocen najzatwardzialszych grzesznikow.O mocy i skutecznosci modlitwy kazdy moze sie przekonac modlac sie pod figura Maryji Panny Rozanskiej.Serce Maryji Panny Rozanskiej jest otwarte dla kazdego kto o Jej opieke sie zwroci.
t
teresa k.
prywatne objawienia sa zawsze bardzo trudne do uznania ale jesli nie zawieraja tresci sprzecznych z nauczaniem Kosciola wrecz nawoluja do nawrocenia to ja nie widze tu jakiegos dziwactwa wywolanego przez samotnosc bo ludzie uduchowieni szukaja samotnosci by byc blisko Boga w jazgocie znajdziecie raczej zle moce i nie ma sie tu co nasmiewac bo jesli pochodzi to od Boga to przetrwa wszelkie krytyki.Kosciol uznal do tej pory duzo prywatnych objawien (Maria de Matias Maria Waltorta A.K.Emmerich Teresa H.Higginson czy nasza krajanka Wanda Malczewska.Proponuje tym niedowierzacym i krytykujacym bardziej przejac sie tym co ona pisze i odwrocic od grzechu bo to wlasnie ludzie najbardziej uwiklani w sidlach szatana najmocniej ja krytykuja
t
teresa k.
prywatne objawienia sa zawsze bardzo trudne do uznania ale jesli nie zawieraja tresci sprzecznych z nauczaniem Kosciola wrecz nawoluja do nawrocenia to ja nie widze tu jakiegos dziwactwa wywolanego przez samotnosc bo ludzie uduchowieni szukaja samotnosci by byc blisko Boga w jazgocie znajdziecie raczej zle moce i nie ma sie tu co nasmiewac bo jesli pochodzi to od Boga to przetrwa wszelkie krytyki.Kosciol uznal do tej pory duzo prywatnych objawien (Maria de Matias Maria Waltorta A.K.Emmerich Teresa H.Higginson czy nasza krajanka Wanda Malczewska.Proponuje tym niedowierzacym i krytykujacym bardziej przejac sie tym co ona pisze i odwrocic od grzechu bo to wlasnie ludzie najbardziej uwiklani w sidlach szatana najmocniej ja krytykuja
Dodaj ogłoszenie