Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Przejrzyście o konsumpcji

(as)
Aleksandra Dziemaszkiewicz (druga od lewej)
Aleksandra Dziemaszkiewicz (druga od lewej) Fot. Archiwum
Aleksandra Dziemaszkiewicz, dziewczyna z Przasnysza jest współautorką wydanej przez znane prawnicze wydawnictwo C.H. Beck książki pt. "Nieuczciwe klauzule w prawie umów konsumenckich".

Aleksandra Dziemaszkiewicz (druga od lewej)
(fot. Fot. Archiwum)

Prezentacja książki pt. "Nieuczciwe klauzule w prawie umów konsumenckich" odbyła się 21 listopada w Warszawie. Autorami opracowania są studenci V roku Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, pracujący pod kierownictwem prof. dr hab. Ewy Łętowskiej. Publikacja wydana przez jedno z najbardziej znanych wydawniczych wydawnictw C.H. Beck w serii "Orzecznictwo europejskie" prezentuje orzeczenia sądów krajów państw - członków UE wraz z komentarzami. Książka przeznaczona jest głównie dla prawników zajmujących się problematyką ochrony konsumenta i dla studentów. - Ale publikacja ma także na celu rozwijanie wyobraźni konsumentów i wskazywanie zagrożeń wynikających z bezmyślnego podpisywania umów - podkreśliła Ewa Łętowska.
Pochodząca z Przasnysza Aleksandra Dziemaszkiewicz, studentka V roku prawa UW i II roku SGH w Warszawie, opracowała działy dotyczące bankowości i rachunków bankowych, kredytu konsumpcyjnego, transferów pieniężnych, czeków, inwestycji i wolnych zawodów. Dodajmy, że książka napisana dosyć przejrzystym językiem może się przydać nie tylko zawodowym prawnikom.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki