Przed sezonem 2018/19: Narwianie testują i sparują [ZDJĘCIA]

Piłkarze Narwi Ostrołęka będą beniaminkiem A Klasy ciechanowsko-ostrołęckiej w zbliżającym się sezonie. Niebiesko-czerwoni testują nowych zawodników podczas meczów sparingowych. Kilka nowych twarzy pojawiło się w meczu przeciwko Bartnikowi Myszyniec.

Narew była najlepszą drużyną sezonu 2017/18 w A Klasie, zwyciężając w rozgrywkach w zdecydowany sposób. A Klasa to już jednak większe wyzwania, więc klub szuka wzmocnień. Na treningach pojawiło się kilku nowych piłkarzy. Wśród nich jest Kacper Krawul, były zawodnik Narwi i Korony Ostrołęka, ostatnio nie grający w piłkę. Mecze testowe pokazują, że drzemie w nim spory potencjał, ale musi nadrobić braki fizyczne.

W meczu z Aldo Bartnikiem Myszyniec pojawił się także Krystian Danieluk z Kurpika Kadzidło. Wypadł pozytywnie i być może dostanie kolejne szanse. Narew testuje też Piotra Dąbrowskiego z KS CK Troszyn i co ciekawe, jest to... drugi Piotr Dąbrowski w tym klubie. Być może jesienią w wyjściowej "11" Narwi zagra dwóch zawodników o tym samym imieniu i nazwisku.

Ważnym ogniwem może być Paweł Kuzia, wyróżniający się zawodnik Świtu Baranowo. On również jest sprawdzany przez Narew i ma szansę na angaż w zespole trenera Koska. W poprzednich meczach sparingowych do siatki trafiał też Konrad Sobotka z Rzekunianki Rzekuń.

Wracając do sparingu z Bartnikiem, przez większą część meczu przeważali Narwianie. Po 15 minutach prowadzili oni 2:0, a w 64. minucie już 4:1. Skończyło się 4:3, bo zespół z Myszyńca ambitnie odrabiał straty. Bramki dla Narwi strzelili Pędzich, Chorążewicz, Kobrzyński i Kuzia.

Sezon 2018/19 w A Klasie rusza 18 sierpnia. W pierwszym meczu Narew zagra u siebie z Orłem Sypniewo.