Przebudzenie Ostrovii i zwycięstwo nad Koroną HiD

Nad drużyną prowadzoną przez trenerów Tomasza Słowika i Mariusza Szymczyka zbierają się czarne chmury. A. Dobkowski
Piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka pokonali w meczu przed własną publicznością na stadionie przy ulicy Warchalskiego Koronę HiD Ostrołęka 3:1.

Podopieczni Pawła Kowalczyka rozegrali słabą pierwszą odsłonę meczu, w której zdecydowanie więcej z gry mieli goście. Drużyna z Ostrołęki prowadzona przez trenerów Tomasza Słowika i Mariusza Szymczyka była nieskuteczna i nie potrafiła wykorzystać stwarzanych przez siebie sytuacji bramkowych

Po zmianie stron Ostrovia rozgrywała zdecydowanie lepsze zawody, głównie za sprawą Arkadiusza Ciacha, który cofnięty do linii pomocy świetnie dzielił piłkami i inicjował akcje ofensywne.

W ich wyniku najpierw Bartosz Wyrzykowski, a następnie Patryk Gromek wpisali się na listę strzelców. Nadzieję na pozytywne rozstrzygnięcie meczu do piłkarzy Korony HiD powróciły po samobójczym trafieniu Dawida Wilczewskiego.

Kilka minut później Tomasz Jaworowski nie wykorzystał rzutu karnego. Zwycięstwo gospodarzy przypieczętował jednak Bartosz Wyrzykowski, który na pięć minut przed końcem meczu zdobył trzecią bramkę dla zespołu prowadzonego przez trenera Pawła Kowalczyka.

Więcej o spotkaniu i odczucia obu trenerów tylko we wtorkowym papierowym wydaniu "Tygodnika Ostrołęckiego".

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Korona HiD Ostrołęka 3:1 (0:0)
Bramki: Wyrzykowski 58. 85. P. Gromek 65. - D. Wilczewski 68. (s)

Korona HiD: Szczechowiak - Zięba (70. Szkopek), Karczewski, K. Kamionowski, Borkowski - Dzbeński, Waś, Majewski (70. P. Kamionowski), Nosek, Kuczewski (85. Dawid) - Kuzia (80. Dąbrowski)

Ostrovia: Orłowski - Wojdak (90.+1 Bednarczyk), Zaremba, Małkiński, D. Wilczewski - Augustyniak (55. P. Gromek), Grądzki (65. Zapatka), R. Wilczewski, Wyrzykowski - Jaworowski (90. Murawski), Ciach