Przasnyszanie nie dali rady Czarnym Koszulom. Polonia świętuje awans!

Szkoleniowiec piłkarzy MKS Przasnysz - Wiktor Pełkowski.
Szkoleniowiec piłkarzy MKS Przasnysz - Wiktor Pełkowski. A. Dobkowski
Piłkarze MKS Przasnysz przegrali w spotkaniu 33. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej - grupy północ z Polonią Warszawa 2:4.

Podopieczni trenera Wiktora Pełkowskiego dobrze rozpoczęli sobotnie starcie. W 36. minucie meczu prowadzili po bramce strzelonej przez Jarosława Chełchowskiego. Jeszcze przed przerwą Tony Uzoma Chukwuemeka zdobył bramkę dającą wyrównanie.

Po zmianie stron goście szybko zdobyli drugą bramkę, tym razem za sprawą Michała Strzałkowskiego, który wykorzystał rzut karny. Polonia grała konsekwentnie, stwarzała dużo sytuacji strzeleckich, ale kolejne z nich wykorzystali Piotr Augustyniak i Marcin Kruczyk.

Przasnyszanie kończyli mecz w dziesiątkę, bowiem czerwoną kartkę otrzymał Robert Wróblewski. Mimo to walczyli do końca, czego efektem była bramka strzelona przez Tomasza Kamińskiego na minutę przed końcem regulaminowego czasu gry.

Ostatecznie w Przasnyszu to Polonia świętowała awans do III ligi. Podopiecznych trenera Wiktora Pełkowskiego czeka jeszcze jedno ligowe starcie, na wyjeździe z Bugiem Wyszków.

MKS Przasnysz - Polonia Warszawa 2:4 (1:1)
Bramki: Chełchowski 36. Kamiński 89. - Uzoma 41., Strzałkowski 50.(k), Augustyniak 63. Kruczyk 85.(k)

MKS Przasnysz: Szymański - Grędziński, R. Wróblewski, Pełkowski, Kamiński - Ł. Wróblewski, Butryn, Chełchowski (80. Przebierała), J. Wróblewski (70. Michalak) - Piasecki, Kosiorek (60. Karczewski)