Przasnyszanie kompletują zwycięstwa w IV lidze

Nawet bez czołowych piłkarzy, Przasnysz górą
Nawet bez czołowych piłkarzy, Przasnysz górą Arkadiusz Dobkowski
Piłkarze MKS Przasnysz zapisują na swoim koncie kolejne zwycięstwa w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej - grupy północnej. Tym razem podopieczni trenera Wiktora Pełkowskiego pokonali w meczu przed własną publicznością Koronę Szydłowo 2:0.

Pierwsze trafienie na koncie gospodarzy zapisał Jarosław Chełchowski w 42. minucie gry, wykorzystując asystę od Piotra Piaseckiego. Po przerwie drugiego gola dla przasnyskiego klubu dołożył Dariusz Przebierała, który w 69. minucie meczu wykończył kolejną akcję przeprowadzoną przez Piotra Piaseckiego. W spotkaniu z powodu kontuzji i kartek nie mogli wystąpić m.in. Robert Wróblewski, Kamil Rutkowski, Maciej Smoliński, Tomasz Pragacz i Jarosław Pełkowski.

W ligowej tabeli podopieczni trenera Wiktora Pełkowskiego po 25 spotkaniach zgromadzili na swoim koncie 58 punktów i wyprzedzają drugi w tabeli Huragan Wołomin o siedem oczek. Do zakończenie rozgrywek pozostało im jeszcze siedem meczów. W przypadku zajęcia pierwszego miejsca przasnyszanie rozegrają baraż o awans z mistrzem IV ligi - grupy południowej.

MKS Przasnysz - Korona Szydłowo 2:0 (1:0)
Bramki: Chełchowski 42., Przebierała 69.