Praca dla głównego księgowego/księgowej. Poznaj warunki

    Materiał partnera zewnętrznego

    Aktualizacja:

    Tygodnik Ostrołęcki

    ©123rf

    ©123rf

    Natur Produkt Pharma Sp. z o.o. zatrudni na stanowisko

    GŁÓWNY KSIĘGOWY/KSIĘGOWA

    OPIS STANOWISKA:
    • nadzór nad prowadzeniem rachunkowości firmy
    • monitorowanie prowadzenia ksiąg rachunkowych i podatkowych firmy
    • kontrola procesu naliczania wynagrodzeń oraz podatku PIT
    • zarządzanie procesem sporządzania deklaracji ZUS
    • nadzorowanie obiegu dokumentów księgowych, uzgadnianie sald kont księgi głównej i ksiąg pomocniczych, wycena bilansowa
    • sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi standardami

    WYMAGANIA:
    • minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • znajomość j.niemieckiego lub j.angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • znajomość zagadnień ustawy o rachunkowości i obowiązujących przepisów podatkowych oraz umiejętność stosowania ich w praktyce
    • wykształcenie wyższe/preferowana rachunkowość/ekonomia/finanse

    KLIENT OFERUJE:
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • miłą i przyjazną atmosferę pracy
    • możliwość rozwoju
    • ciekawe wyzwania zawodowe
    • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

    MIEJSCE PRACY: Ostrów Mazowiecka

    KONTAKT:
    Natur Produkt Pharma Sp. z o.o.
    ul. Podstoczysko 30, 07-300 Ostrów Mazowiecka
    tel. 29 644 29 00, krystyna.nowak@np-pharma.pl

    CV proszę przesyłać na adres mailowy: krystyna.nowak@np-pharma.pl

    Czytaj treści premium w Tygodniku Ostrołęckim Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Specjalnie dla Was

    Nasze akcje [plebiscyty, konkursy, imprezy]

    12 najmniej seksownych imion żeńskich? Tak sądzą internauci!

    Nie chciał jej rolnik, który szuka żony. Zdjęcia wysportowanej Pauliny