Pomagaj poprzez oszczędzanie! Zrób zakupy za pośrednictwem kuponów u jednego z partnerów! Sprawdź, jakie to proste!

Materiał informacyjny PAYBACK
Udostępnij:
Rosnące ceny dotykają każdego, zatem nic dziwnego, że szukamy różnych sposobów na oszczędzanie. Jednym z nich jest korzystanie z kart, które umożliwiają nam wymianę punktów na produkty, usługi lub oferują rabaty. Nie można też zapominać o osobach potrzebujących, które jeszcze dotkliwiej odczuwają skutki inflacji. Zatem dlaczego nie połączyć oszczędzania z pomaganiem innym? Dowiedz się, jak wziąć udział w wyjątkowej akcji PAYBACK i Pajacyka!

Jesteś klientem PAYBACK? Punktuj Sercem – szczegóły akcji PAYBACK i Pajacyk

Jeśli posiadasz kartę PAYBACK i korzystasz z aplikacji, możesz wspierać program Pajacyk, poprzez robienie zakupów u partnerów. Co dokładnie, należy zrobić? To bardzo proste wystarczy, że skorzystasz z kuponów oznaczonych czerwonym sercem, które dostępne są na stronie payback.pl oraz w aplikacji. Każdy kupon działa tak, że robiąc zakupy w danym sklepie, otrzymujesz X razy więcej punktów – w zależności od informacji na kuponie. Za użycie każdego oznaczonego serduszkiem kuponu partnerzy akcji przekażą na rzecz Pajacyka równowartość 100 pkt. Ponadto za każde zebrane w akcji 100 000 pkt, PAYBACK przekaże dodatkowe 10 000 pkt, a akcję zainauguruje 10 000 punktami na starcie. Zatem każdy punkt się liczy!

Akcja wystartowała 1 marca 2022 i potrwa do końca miesiąca, tj.31 marca 2022.

Partnerami, u których można robić zakupy, korzystając z kuponów oznaczonych sercem, są: Kaufland, bp, CUK ubezpieczenia, Maxi Zoo, Mrówka, i sklepy online: Booking, CCC, Douglas, empik, eobuwie, Groupon, HM, Ikea, MediaExpert, NeoNet, RTV Euro AGD, Zalando Lounge.

Niezależnie, czy planujesz odświeżyć swoją garderobę, zmienić wystrój mieszkania, kupić komuś prezent, czy po prostu zrobić zakupy spożywcze, możesz nie tylko zbierać punkty, które w przyszłości wymienisz na nagrody, ale możesz także wspierać program Pajacyk oraz Polską Akcję Humanitarną. Tak naprawdę nic Cię to nie kosztuje!

Wszystkie kupony od partnerów akcji są dostępne na stronie: https://www.payback.pl/punktujsercem

Akcja „Punktuj sercem” startuje w 10. jubileuszową rocznicę naszej współpracy z Pajacykiem. Bardzo cieszy nas duży odzew ze strony partnerów PAYBACK, którzy bez chwili namysłu zdecydowali się zaangażować w inicjatywę, zwiększając tym samym jej zasięg i możliwości wsparcia dla potrzebujących dzieci. Liczymy, że w akcję zaangażują się jak zwykle uczestnicy Programu, którzy regularnie przekazują zebrane punkty na dofinansowanie ciepłych posiłków w szkołach i inne inicjatywy Pajacykamówi Katarzyna Grzywaczewska, Dyrektor Marketingu w PAYBACK Polska.

Czym jest program Pajacyk?

Pajacyk to program, w ramach którego Polska Akcja Humanitarna od 1998 roku pomaga dzieciom i młodzieży w Polsce. PAYBACK wspiera dwa główne działania prowadzone w ramach programu Pajacyk – projekt wsparcia żywnościowego oraz pomocy psychospołecznej. W ramach tych inicjatyw Pajacyk zapewnia pomoc dla dzieci i młodzieży ze środowisk defaworyzowanych poprzez finansowanie dożywiania w szkołach i placówkach opieki dziennej, a także wspiera dostęp dzieci do profilaktyki i leczenia problemów psychologicznych.

Czy wiesz, że...

Pajacyk w roku szkolnym 2021/2022 dożywia aż 1345 dzieci w 61 placówkach. Jednocześnie udzielił już wsparcia psychospołecznego 1281 dzieciom. To może być również Twoja zasługa!

SOS UKRAINA

Polska Akcja Humanitarna w ramach swojej działalności od 30 lat niezmiennie reaguje także na dramaty ludzi spowodowane przez konflikty zbrojne i kataklizmy. Prowadzona w związku z sytuacją na Ukrainie akcja „SOS Ukraina” ma na celu zapewnienie pomocy bezpośredniej włączając w to żywność i inne formy wsparcia dla osób, które są zmuszone do ucieczki ze swoich domów. Wsparcie obejmie poszkodowanych w wyniku wojny, włączając osoby przemieszczające się wewnątrz kraju oraz na uchodźczynie i uchodźców przyjeżdżających do Polski. Na stronie: sklep.payback.pl/strefa-marki/pah znajdują się vouchery o różnych nominałach, które PAYBACK przygotował z myślą o działającej od tygodnia akcji PAH „SOS Ukraina”. Wymiana punktów na voucher oznacza przekazanie realnego wsparcia na rzecz obywateli Ukrainy poszkodowanych w wyniku wojny.

W związku z dramatyczną sytuacją ukraińskich obywateli umożliwiamy również naszym uczestnikom wymianę punktów na specjalne vouchery „SOS Ukraina”, dzięki którym PAH otrzyma środki na zakup żywności i innych form wsparcia dla osób poszkodowanych w wyniku wojny. Liczymy, że PAYBACK-owicze zaangażują się w obydwie inicjatywy na rzecz potrzebujących. Zgromadzone punkty oznaczają realną pomoc. Dlatego warto punktować z sercemdodaje Katarzyna Grzywaczewska

PAYBACK – poznaj pozostałe korzyści programu

PAYBACK jest rozwiązaniem, które pomaga w oszczędzaniu podczas codziennych zakupów. Jest to proste i wygodne. Wystarczy podczas każdych zakupów u partnerów zeskanować kartę, która umożliwia zbieranie punktów. Warto wspomnieć, że do dyspozycji jest ponad 2000 stacjonarnych sklepów i 250 sklepów online. Jest duże prawdopodobieństwo, że regularnie robisz zakupy w sklepie, który współpracuje z PAYBACK, a jeszcze na tym nie oszczędzasz!

Ponadto na stronie payback.pl oraz w aplikacji znajdziesz kupony, które pomagają szybciej zebrać większą pulę punktów. A co najważniejsze, zebrane punkty można wymieniać na nagrody rzeczowe, vouchery lub obniżyć nimi cenę zakupów, lub paliwa! Ale to nie wszystko, zebrane punkty możesz przekazać na wsparcie fundacji partnerskich. Dzięki temu twoje punkty mają moc pomagania!

Jak zostać klientem PAYBACK?

Można to zrobić na dwa sposoby. Pierwszy z nich to odebranie karty PAYBACK u jednego ze stacjonarnych partnerów:

  • na stacjach BP;
  • w sklepach Maxi Zoo;
  • w sklepach PSB Mrówka;
  • w sklepach Kaufland;
  • w placówkach CUK Ubezpieczenia.

Następnie kartę należy zarejestrować, korzystając ze strony: Rejestracja PAYBACK lub poprzez aplikację PAYBACK.

Drugim sposobem jest zamówienie i rejestracja karty z poziomu darmowej aplikacji PAYBACK. Jest to szybka i prosta metoda, która zajmuje zaledwie kilka minut! Po rejestracji online można się zalogować i korzystać z wersji mobilnej karty, dostępnej w aplikacji, dzięki temu już od pierwszych zakupów, naliczą Ci się punkty. Ponadto wszystkie kupony oraz informację o zebranych punktach i możliwych nagrodach ma się zawsze pod ręką!

Założenie konta umożliwia zbieranie punktów, które można wymieniać na zakupy, vouchery i nagrody rzeczowe, a także wspierać akcję specjalne. Nie może być nic prostszego i przyjemniejszego niż pomaganie przez oszczędzanie!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Pomagaj poprzez oszczędzanie! Zrób zakupy za pośrednictwem kuponów u jednego z partnerów! Sprawdź, jakie to proste! - Strefa Biznesu

Więcej informacji na stronie głównej Tygodnik Ostrołęcki